ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Водна техніка 

Популярні пропозиції розділу

Водна техніка – це не розкіш, а необхідність, наприклад, для завзятих рибалок. Сучасні моделі мають усіма властивостями, щоб ви могли користуватися ними ефективно. Варто сказати, що і вартість їх доступна. Як ви розумієте, існують і побутові, і професійні моделі. Відрізняються вони в першу чергу потужністю, але і крім цього мають масу відмінностей. Щоб вам не довелося довго вибирати, поспішайте зайти в інтернет-магазин ВДР. У нас ви знайдете широкий асортимент, постійна наявність, а також вигідні ціни для всіх. Не втрачайте час!

Типи водної техніки

Професіонали, стверджують, що на даний момент, існує кілька типів двигунів, які користуються популярністю серед користувачів:

 • Бензинові (ДВЗ) – це мотори, що істотно могутніше і навіть автономнее, ніж електричні. Їх використовують як на швидкохідних суднах, так і на важких. При цьому вони істотно важче, як по вазі, так і за ціною.
 • Електричні. З переваг можна виділити невелику вагу і мінімальний рівень шуму. Звичайно ж, вони дешевше бензинових аналогів, так і по конструкції набагато простіше. Варто сказати, що максимальна потужність електричних двигунів обмежена планкою до 5 кінських сил або ж 3677,5 Вт. Зверніть увагу, що ємність акумулятора визначає тривалість плавання. Електричні мотори використовують саме на тих водоймах, де обмежений рівень шуму або ж є екологічні рамки.

Якщо ж говорити про призначення човнових моторів, то можна виділити наступні типи:

 1. Класичні, які використовуються в якості основного ходу. Ви повинні знати, що цей тип найбільш універсальний, так як можуть призначатися, як для невеликих човнів, так і для великих катерів або навіть яхт.
 2. Допоміжні. Дані мотори використовуються переважно на великих судах. З їх допомогою виконуються різні маневри, повороти або швартування. З переваг можна виділити посилений редуктор, а також потужні приводи.

Особливості конструкцій

Човен може переміщатися за рахунок декількох видів конструкцій двигуна:

 • Гвинтова конструкція використовує обертання гребного гвинта. Варто сказати, що вони універсальні, так як можуть бути використані на всіх видах водного транспорту. Ви повинні знати, що на мілководдях гвинтова конструкція не використовується, так як сам гвинт може зачепити дно і прийти в непридатність. Кроком називається відстань, за яку гвинт може переміститися за один оборот. Як ви розумієте, то за рахунок збільшення кроку, човен рухається швидше. Від кроку залежить і діаметр лопатей самого гвинта.
 • Турбінна конструкція передбачає наявність гвинта, захованого в спеціальну трубу. Таким чином, він засмоктує воду з однієї сторони труби, а з іншого викидає її. Саме такі конструкції призначені для пересування по мілководдю.

Де придбати човновий мотор?

VDR.com.ua запропонує вам лише кращі моделі за чесною ціною. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний товар, так як ми працюємо з офіційними виробниками. Відомі бренди дбають про якість своєї продукції, тому використовують високоякісні матеріали. Також, ви можете розраховувати на тривалу гарантію, а також післягарантійне використання!