ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Очисна техніка 

Популярні пропозиції розділу
Пилососи сухого та вологого прибирання Bosch UniversalVac 15
4 5 72 4 з 5
5189 грн
Пароочищувачі BLACK+DECKER FSMH13101SM
4 5 78 4 з 5
8799 грн
Мийки, апарати високого тиску Bosch 8 м.
4 5 71 4 з 5
2869 грн
Мийки, апарати високого тиску Oleo-Mac PW145C
4 5 37 4 з 5
14922 грн
Пилососи сухого та вологого прибирання DeWalt DCV584L
4 5 70 4 з 5
13199 грн
Мийки, апарати високого тиску Oleo-Mac PW125C
4 5 71 4 з 5
6594 грн
Пилососи сухого та вологого прибирання BLACK+DECKER PV1820L
5 5 175 5 з 5
4849 грн
Пилососи сухого та вологого прибирання Black&Decker PD1820LF
5 5 173 5 з 5
5759 грн

В домі головне не тільки затишок і комфорт, але і порядок. А уявіть, як важливий порядок на виробництві! Саме тому очисна техніка особливо важлива у всіх сферах нашого життя. Можна навіть сказати, що вона універсальна. Зверніть увагу, що до очисної техніки відноситься маса обладнання, але головні є пилососи, пароочищувачі, прилади для сухого та вологого прибирання. Щоб вам не довелося витрачати масу часу на пошуки і купівлю, заходьте в інтернет-магазин ВДР і вибирайте для себе необхідну техніку за вигідними цінами. Можете бути впевнені, що тільки у нас ви завжди знайдете широкий асортимент, а також постійна наявність!

Класифікація очисної техніки

Як уже говорилося, техніка для очищення приміщень являє собою досить широкий діапазон пристроїв. Давайте розберемо, основні з них:

 • Пилососи. Дана техніка ділиться на:
 1. Пилососи для вологого прибирання. Можна сказати, що це самий універсальний, а також практичний варіант, так як підходить і для килимів, і для ламінату. Щоб підготувати пристрій до роботи, достатньо налити чистої води в спеціальний бак і змінювати її по мірі забруднення. Варто сказати, що додавання різних видів побутової хімії в воду, можна домогтися більш ефективного прибирання різноманітних поверхонь. Зверніть увагу, що за допомогою спеціальних насадок можна чистити подушки і навіть тканину.
 2. Пилососи для сухого прибирання є найпоширенішими за рахунок своєї доступної ціни, а також невеликих розмірів. Варто сказати, що вони використовуються в побутових цілях. Невеликі моделі підходять навіть для чищення автомобільного салону.
 • Очищувачі вікон. Використовуючи дану техніку можна відразу ж відмовлятися від купи ганчірок, а також газет. Дане пристосування навіть заощадить час. Як показує практика, обладнання такого типу просто необхідно в домашніх умовах, так як взагалі не займає місця, а його переваги очевидні для кожної господині. Варто сказати, що очищувачі вікон гарантують прибирання без патьоків та крапель на прозорій поверхні. Єдине, що потрібно буде докупити – це мийні засоби, які спочатку наносяться на поверхню.
 • Відпарювачі і пароочищувачі. Це справжній прогрес, так як подібні інструменти для прибирання не лише наводять чистоту, але навіть і вбивають шкідливі мікроорганізми. Пароочищувачі можуть призначатися як для підлоги, так і для одягу. У першому випадку, вони дуже схожі на пилососи, тільки мають підвищені потужності і очищають поверхні за рахунок високих температур. Пароочищувачі для тканин, можуть навіть запах старості виводити. Після їх використання одяг дійсно можна вважати свіжою і повністю чистою.

Як вибрати якісну очисну техніку

Вибір побутової техніки для очищення, досить складна задача, так як потрібно відштовхуватися не тільки від потужності, але і від роботи, яку вони будуть виконувати. Давайте розглянемо основні правила вибору:

 • Потужність. Нехай для кожної техніки, цей параметр буде означати свої функції, але для кожного пристрою він важливий. Для пилососа, потужність означає силу всмоктування. Це важливо, якщо ви збираєтеся вичищати килим. Пароочищувачі з підвищеною потужністю дають більш сильний струмінь пари. Як ви розумієте, то для побутового використання не потрібні підвищені потужності, а от для виробництва – вони просто необхідні.
 • Продуктивність впливає на швидкість і якість прибирання. Також вона визначає скільки часу може працювати техніка без перерв.
 • Для пилососів і пароочисників особливо важливий обсяг бака. У першому випадку даний показник визначає, наскільки швидко засмічується пилосос, а в другому, скільки часу пропрацює пароочисник без заміни води.
 • Виробник особливо важливий для будь-якої техніки. Варто сказати, що відомі бренди використовують тільки високоякісні матеріали у своїх виробах. Це означає, що техніка пропрацює набагато довше і практичніше. Також, ви повинні знати, що офіційні виробники дають тривалу гарантію на свої вироби.
 • Вибирати очисну техніку потрібно тільки у професіоналів. Це й не дивно, так як ви будете повністю впевнені, що купуєте оригінальну продукцію.