ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Грилі1 у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Аксесуари до грилям GRANDHALL для Maxim GT4 і Elite GT4 S-S built in
5 5 69 5 з 5
2434 грн
Аксесуари до грилям GRANDHALL чавунний для GrandHall Bel Air
5 5 70 5 з 5
1460 грн
Аксесуари до грилям GRANDHALL для GrandHall Bel Air
5 5 70 5 з 5
1460 грн
Аксесуари до грилям GRANDHALL вбудована додаткова
5 5 69 5 з 5
9411 грн
Газові грилі AL-KO MB 4000
4 5 67 4 з 5
26999 грн
Аксесуари до грилям GRANDHALL для шашлику та люля-кебаб
5 5 71 5 з 5
1103 грн
Аксесуари до грилям Enders для піци Switch Grid
5 5 70 5 з 5
3235 грн

Сьогодні гриль - не тільки обов'язковий атрибут кухні ресторану, але і пристосування, яке може дозволити собі утримувати вдома будь-який бажаючий, адже з його допомогою можна створювати чудові смажені і печені страви, точно подстроив необхідний ступінь прожарювання. М'ясо, риба і овочі, приготовані таким чином, мають характерний приємний аромат і присмак. Ви можете вигідно купити це обладнання в нашому інтернет-магазині в кілька кліків. Актуальна ціна товару зазначена в його картці.

Грилі в Харкові

Розрізняють декілька типів виробів даної категорії. Відмінності між ними проводять за кількома основними критеріями:

 1. Джерело живлення. Бувають дров'яні і вугільні, газові та електричні моделі.
 2. Метод установки. Існують настільні і підлогові конструкції. Перші більш компактні і мобільні, але другі як правило ширшими і багатше функціонально.
 3. Специфіка термообробки. За цим параметром обладнання може бути контактним і безконтактним.

Контактні електричні грилі можуть в умовах кухні закладу громадського харчування відтворити процес обсмажування продуктів на вугіллі. Однак якщо ви віддаєте перевагу автентичний смак і запах, то краще замовити дров'яної аналог.

При виборі кулінарного обладнання, яке функціонує на газу, рекомендується звертати увагу на те, наскільки кількість пальників і їх розміри пропорційні габаритам самого гриля. Важливо, щоб холодних зон не було взагалі, адже пріоритетне значення має саме рівномірність нагріву, а не його інтенсивність.

Вибір відповідного гриля

За типом конструкції розрізняють газові грилі:

 1. Вбудовувані. Їх потрібно встановлювати тільки в кухні - ресторанної або домашньої.
 2. Мобільні. Зазвичай виконуються у вигляді візки з колесами, гратами і осередком для газового балона.
 3. Туристичні. Це найменші моделі. Вони не дуже продуктивні, але готувати на одну людину на них можна з достатнім комфортом.

Яку модель краще вибрати саме в вашому конкретному випадку? Це залежить від ваших потреб. Відповідайте собі на питання про те, для чого саме знадобилося обладнання. Але слід врахувати кілька нюансів. При цьому майте на увазі, що з вугільними аналогами керуватися не складніше, ніж зі звичайним мангалом, але електричні та газові зазвичай простіше чистити, збирати і обслуговувати.

Також не варто забувати: для роботи газових моделей обов'язково потрібно паливо. Вам доведеться регулярно закуповувати балони з ним. Якщо ж мова йде про стаціонарному вбудовується грилі, то можна буде підключити до вашого домашнього газопроводу.

Якщо ви знайшли підходящий варіант, оформляйте покупку у нас на сайті в кілька кліків, вибравши найбільш зручний спосіб розрахунку. Доставка рідко займає більше 2 - 3 днів для клієнтів, які проживають в Харкові або прилеглої області, а її вартість визначається виходячи з актуальних тарифів транспортних компаній.