ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Водна техніка у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Човнові мотори Honda BF10DK2 LHU
4 5 34 4 з 5
3000 грн
Човнові мотори Honda BF2.3DH SCHU
4 5 46 4 з 5
20 грн

У цій категорії представлені товари, які будуть корисні всім любителям рибного лову й просто човнових прогулянок. Тут ви можете замовити надійні пристрої і пристосування, призначені саме для цих цілей.

Водна техніка в Харкові

Зараз цей розділ нашого інтернет-магазину представлений лише кількома типами навісних моторів, але з часом асортимент обов'язково буде розширюватися.

В цілому, на сучасному ринку обладнання для човнів сьогодні можна купити двигуни таких типів:

 1. Електричні. Є відносно малопотужними, компактними. Якщо вам потрібно подорожувати з комфортом на човні, заповненої вантажами, то навряд чи такий агрегат буде доречний. Більшість електричних моделей має потужність менше 5 к.с. Але оскільки це самий тихохідний варіант, його часто використовують на водоймах з особливим екологічним статусом, де заборонено пересуватися, поширюючи шум і шкідливі викиди.
 2. Бензинові двотактні. Найбільш поширений тип човнових моторів. Працюють шумно, споживають багато палива, але мають невелику масу. Заправляються бензином, змішаним з маслом. Значну частину суміші скидають у воду, оскільки вона не встигає нормально відпрацювати. Експлуатаційний ресурс таких моделей невелика.
 3. Чотиритактні бензинові. За всіма параметрами перевершують двотактні аналоги. Мають трохи більшу вагу, але споживають в середньому на 30% менше бензину і працюють менш шумно. Зручно, що попередньо готувати паливну суміш для них не потрібно, оскільки в конструкції передбачена можливість окремо заливати бензин і масло. Такі мотори відмінно підходять для суден довжиною до 4 метрів.
 4. Дизельні. Вони мають найбільшу вагу, їх складніше запускати, особливо в холодну погоду, на морозі. Але зате з їх допомогою можна істотно заощадити на витратах на паливо. Крім того, показники потужності і зносостійкості в дизельних моделях зазвичай високі. Тому їх нерідко використовують на містких прогулянкових катерах.

Ціна будь-якої техніки, яку ви знайдете в нашому магазині, відповідає об'єктивній ситуації на ринку. Тому користуючись нашими послугами, ви можете не сумніватися в тому, що заплатите за товар адекватну суму, а не набагато більше, ніж він реально коштує.

Як вибрати мотор під розміри човни

Агрегат фіксується на транец - задню частину конструкції. Якщо його габарити занадто великі або малі для конкретного двигуна, то чи не вийде нормально його монтувати і правильно конфігурувати заглиблення гвинта. В результаті вийде, що покупку ви зробили даремно. Відомості про те, який транец відповідає обраному пристрою, вказуються зазвичай в самій назві моделі. Розміри позначаються англійськими літерами:

 • S - 38-45 см;
 • L - 50-57 см;
 • X - 60-64 см;
 • U - 65-68 см.

Виберіть вподобану модель прямо зараз і замовте в кілька кліків. Доставка в Харків і в межах прилеглих районів займає зазвичай не більше 2 - 3 днів.