ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Офісні килимки, підкладки під крісла у Харкові 

Популярні пропозиції розділу

Тут можна купити вироби, призначені для захисту від пошкоджень підлогового покриття в офісах. Ролики на мобільних кріслах можуть зіпсувати підлогу в приміщенні точно так же, як і ніжки стільця. Співробітники не можуть сидіти нерухомо - вони пересувають меблі, коли встають і сідають, а також періодично змінюють положення тіла, коли втомлюються в результаті тривалого перебування в одній і тій же позі. І якщо ви не хочете, щоб через це на підлогове покриття залишалися помітні сліди, які псують естетику у всьому приміщенні, вам краще придбати спеціальне захисне пристосування.

Офісні килимки і підкладки в Харкові

Вироби можуть мати різні розміри. Для крісел з роликами стандарт становить приблизно 90х120 см, але існують і інші варіанти. Що стосується матеріалу виготовлення, то найчастіше для створення таких виробів вибирають:

 1. Поліестер. Складається з волокон, що імітують шерсть, завдяки чому поверхня його є м'якою, але досить міцною. Добре підходить для плиткових або паркетних підлог, але має два вагомих мінуса: накопичує статику і не дуже добре відновлюється після деформації.
 2. Полівінілхлорид. Відмінно гармонує з килимами і ковроліном, але може застосовуватися і на інших поверхнях. По довговічності поступається багатьом іншим матеріалам, але в цілому має чудові експлуатаційні характеристики.
 3. Силікон. Прозорий матеріал, яких міцно фіксується на підлозі, прилипає до нього і потім з'їжджати, що не задирається. Він досить м'який і добре відновлює форму, але не підходить для використання на нерівних поверхнях і за рахунок прозорості є трохи більше марким, ніж аналоги.
 4. Полікарбонат. Привабливо виглядає, може застосовуватися на підлогах будь-яких типів, коштує порівняно недорого. Але при цьому відрізняється не занадто високою міцністю на розрив і може руйнуватися під впливом ультрафіолетових променів.
 5. Макролон. Це покращений варіант полікарбонату. За рахунок спеціальних добавок він є більш довговічним, стійким до руйнівного впливу ультрафіолету. Але по міцності все одно поступається багатьом іншим синтетичних матеріалів.
 6. Поліетилентерефталат. Це один з видів промислового термпопластіка, який в якості підкладки або противоскользящего килимка гармонійно поєднується з керамікою, ламінатом або паркетними дошками. Він пружний і міцний, але може накопичувати статику.

Наш асортимент підкладок буде постійно розширюватися. Додайте цю сторінку в закладки, щоб надалі мати можливість замовити подібні вироби для свого офісу або домашнього робочого кабінету.

Ціна продукції відповідає реаліям ринку, але ми завжди робимо все можливе, щоб пропонувати своїм клієнтам гранично лояльні умови. Доставка товарів в межах Харкова та області в більшості випадків здійснюється протягом не більше, ніж 2 - 3 днів.