ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Освітлення у Харкові 

Популярні пропозиції розділу

Тут можна замовити настільні лампи та інші пристрої, призначені для освітлення простору в приміщеннях. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, тому на 100% впевнені, що в кожному окремому випадку гарантійні терміни, зазначені виробником, відповідають дійсності.

 

Системи освітлення в Харкові

Офісні і домашні настільні лампи розрізняються між собою за багатьма критеріями. Ось деякі з них:

  1. Спосіб кріплення. Це може бути спеціальна прищіпка, струбцина (притиск). Також конструкція може бути сформована таким чином, що кріпити пристрій нікуди не потрібно, а достатньо рівно поставити його на горизонтальну поверхню, будь то стіл або тумба.
  2. Тип вимикача. Вимикачі бувають кнопковими, сенсорними, шнурової. Також прилад може бути оснащений светорегулятором (сенсорним або іншим), що дозволяє змінювати яскравість освітлення.
  3. Сила світлового потоку. Ця характеристика вказується на упаковці або в супутньої документації та вимірюється в люмен. Вона показує, який обсяг світла прилад переносить на одиницю площі у фіксований час. Деякі виробники вказують не потужність лампи, а обсяг споживаної нею енергії.
  4. Ступінь захищеності. Даний параметр позначається буквами IP і двома цифрами, з яких перша означає рівень захищеності від пилу, а друга - від води. Всього ступенів захисту від пилу існує 6, а від вологи 8, при цьому 0 означає відсутність елементів, що забезпечують безпеку вироби в даному напрямку.

Всі перераховані вище аспекти в тій чи іншій мірі впливають на вартість продукції. Ціна ламп з більш високим ступенем захисту зазвичай вище, ніж у менш захищених. Також в ціноутворенні відіграє роль потужність приладу, наявність або відсутність технологічних вишукувань на зразок сенсорного управління.

 

Кращі освітлювальні прилади в Харкові

Настільні лампи виконують відразу 2 функції. Вони є джерелом світла, що дозволяє вам займатися повсякденними справами з такими ж комфортом і ефективністю, як і днем, при світлі сонця. Крім того, у них є декоративна функція, тобто вони повинні не тільки органічно вписуватися в візуальне оформлення інтер'єру, але і бути його справжньою окрасою. Саме тому в лампі важливо не тільки те, наскільки вона хороша з практичною боку, а й те, чи добре вона виглядає. У зв'язку з цим ми постаралися підібрати для вас моделі, що володіють дійсно естетичним, дуже приємним на вигляд сучасним дизайном.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати комплектуючі та обладнання для побудови систем освітлення в кілька кліків. Ми подбали про те, щоб ви могли вибирати найбільш зручний для вас спосіб оплати, а процес оформлення покупки не займав багато часу і не вимагав від вас ніяких зусиль. Доставка товарів в межах Харкова та області в середньому здійснюється не пізніше, ніж через 2 - 3 дні після підтвердження замовлення.