ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Обладнання для басейнів у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra H5 DUO
5 5 65 5 з 5
68861 грн
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra Sonic 4
5 5 66 5 з 5
33243 грн
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra Ultramax Gyro
5 5 65 5 з 5
337254 грн
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra Ultra 500
5 5 65 5 з 5
182993 грн
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra Ultra 250
5 5 66 5 з 5
132972 грн
Роботи-пилососи для басейнів Fluidra Ultra 125
5 5 65 5 з 5
80655 грн

В цьому розділі магазина VDR ви можете замовити різноманітне обладнання, необхідне для експлуатації та обслуговування басейнів. У нашому асортименті представлений широкий вибір апаратури, як промислового призначення, так і призначеної для роботи з невеликими приватними об'єктами.

Устаткування для басейнів в Харкові

На сьогоднішній день ця категорія продукції представлена у нас переважно роботизованими пилососами. Згодом кількість найменувань пропонованої нами продукції буде зростати.

Щоб купити дійсно відповідний робот-пилосос для басейну, слід спочатку звернути увагу на такі параметри зацікавила вас моделі:

  1. Продуктивність. Від значень цієї характеристики безпосередньо залежить, протягом якого часу може безупинно працювати пристрій. Якщо у вас досить великий і глибокий басейн, то для його збирання роботу буде потрібно близько 5 - 8 годин. Можна буде включати його на ніч, щоб робота виконувалася в період, коли ніхто не користується чашею. Якщо взяти менш потужну модель, то може вийти так, що її доведеться заряджати кожні 2 - 4 години, а це не дуже зручно. Зате малопродуктивна техніка коштує істотно дешевше.
  2. Якість прибирання. Економити на ефективності пилососа не варто, оскільки якщо він недостатньо добре буде очищати басейн від слизу, сміття і бруду, то вийде, що ви даремно витратили гроші. А то, наскільки результативно він буде виконувати свою роботу, залежить від штатної комплектації моделі, кількості рухливих валиків і щіток. Також при виборі щіток необхідно враховувати, яке покриття використано в конструкції чаші: композит, плитка, нержавіюча, плівка. Розрізняють декілька типів щіток: ПВХ, комби- і супер-щітки (підходять універсально для будь-яких поверхонь).
  3. Число датчиків. Саме за допомогою цих деталей роботизована техніка збирає відомості про характеристики басейну в плані рівня забруднення води, форми чаші, складності рельєфу. Зібравши дані, машина автоматично визначає, яка програма чищення оптимально підійде саме в наявних конкретних умовах. Підходячи до перешкоди, пилосос аналізує його і приймає рішення про те, як діяти далі. Кількість датчиків відбивається на якості роботи пристрою, особливо якщо в частіше непростий рельєф. Тому чим більше цих компонентів і чим вони різноманітніші, тим краще.

Зверніть увагу і на довжину кабелю живлення. Заздалегідь точно дізнайтеся габарити чаші, щоб згодом не було ситуації, в якій прилад не може дістатися до всіх її куточків.

Щоб придбати зацікавила вас модель, перейдіть в картку товару, додайте його в віртуальну корзину і заповніть необхідні поля. Ціна, зазначена на сайті буде на 100% відповідати тій, яку знадобиться оплатити в Харкові при отриманні, а доставка оплачується окремо.