ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Верстати та обладнання у Харкові

Водоструминні агрегати високого тиску

Водоструминні агрегати високого тиску

В даному сегменті сайту VDR можна знайти і замовити різноманітні верстати, призначені для вирішення широкого спектра практичних, прикладних задач. Використовуючи можливості асортименту нашого інтернет-магазину ви можете купити повну матеріально-технічну базу, необхідну для організації ефективного сучасного підприємства, що спеціалізується на виробництві виробів з каменю та кераміки, металу або деревини.

Виробниче обладнання та верстати

Ось які пристосування і складні багатофункціональні інструменти ми пропонуємо:

  1. Для кераміки та каменю. Це свердлильні й резочние верстати, стрічкові пили для обробки газобетонних блоків. Техніка цієї категорії може бути корисна для промислових цілей, робіт на будмайданчиках і навіть при створенні ювелірних виробів. За допомогою відрізного устаткування можна розділяти блоки і плити на фрагменти необхідного розміру. Калібрувальні верстати дозволяють виконувати грубе вирівнювання плит, після чого за допомогою іншого пристосування їх полірують і шліфують. Також існують Каменекольні апарати, використовуючи які можна отримати колотий камінь, згодом застосовується при створенні стінового каменю, бордюрів, різноманітної плитки та бруківки. Продуктивність верстатів для різання забезпечується трансмісіями шестереночние, ланцюгового або ремінного типу.
  2. Металообробні верстати та інструменти. Це шліфувальні, фрезерні токарні, свердлильні верстати, апарати для згинання труб, стрічкові пилки для різання сталевих заготовок, а також преси, рольганги, відрізні стаціонарні установки, а також листозгинальні, вальцювальні, Зіговочна-отбортовочні верстати. Крім того, у нас є пристосування для заточування інструменту, надійні важелі ножиці по металу, різьбонарізні машини, біметалеві полотно, верстатні лещата і інше оснащення (інструментарій, комплектуючі) для виробничих агрегатів, призначених для обробки заготовок і виробів зі сталі.
  3. Деревообробне обладнання. Цей сегмент в нашому асортименті представлений стрічковими пив ами, а також різноманітними верстатами по дереву, включаючи фрезерні, токарні, форматно-розкрійні, шліфувальні, фуговальні і фуговально-рейсмусові, свердлильно-присадних, кромкооблицювальні, чотиристоронні, столярні, довбальні й комбіновані. Крім цього у нас можна придбати такі інструменти для роботи по дереву, як торцювальні, циркулярні й заглибні пили, пило-та стружкоотсоси, витяжки, рейсмуси, пилорами, різні механізми подачі заготовок, пристосування і оснащення для обладнання.

Також тут ви можете придбати промислові пилососи, компресори (роторні, поршневі і дизельні), вантажопідйомне обладнання та вантажну складську техніку.

Ціна на всі товари відповідає фактичній вартості, яку знадобиться сплатити при отриманні замовлення або в процесі його оформлення (в залежності від обраного вами способу розрахунку). Доставка оплачується окремо і здійснюється в межах Харкова та області протягом 2 - 3 днів.