ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Металообробне обладнання у Харкові 

Популярні пропозиції розділу

В цьому розділі нашого магазину представлено технічне оснащення, що використовується в ході виготовлення різних виробів з металу. Ціна продукції відповідає її надійності і продуктивності, гарантованої репутацією брендів.

Верстати для обробки стали

Сьогодні в цій категорії клієнти найчастіше бажають купити у нас виробничі агрегати наступних типів:

 1. Листозгинальні верстати. Апаратура, призначена спеціально для здійснення механічної дії на сталеві заготовки з метою надання їм форми, необхідної для створення в подальшому різних виробів з металу. Найчастіше методом гнучкі виготовляють компоненти для покрівель та сайдингу, а також будівельний профіль. Використання листогибов дозволяє істотно знизити виробничі витрати. Сучасні верстати для гнуття листів зазвичай обладнують системами ЧПУ, завдяки чому стає простіше здійснювати операції з обробки металу, а також значно підвищується точність виконання робіт, в результаті чого зменшується відсоток випуску бракованої продукції.
 2. Зіговочні верстати. Також в середовищі професіоналів вони відомі під назвою «зіг-машини». Застосовуються в ході виконання різних операцій над крайками заготовок, виготовлених з листової сталі, а також для здійснення їх подальшого складання. Використання такого обладнання часто зустрічається в ході створення різних компонентів вентиляційних систем, повітропроводів. Крім того, вони часто входять в матеріально-технічну базу підприємств, що спеціалізуються крім іншого на виробництві деталей для відливів і покрівель.
 3. Вальцювальні верстати. Техніка, що застосовується для створення з листової сталі виробів, що мають конічну, циліндричну або овальну форму. Операція здійснюється за допомогою холодного деформування заготовок. Гнучка матеріалів виконується безпосередньо валками - відповідними робочими органами верстата. Число циліндрів, в залежності від моделі, складає зазвичай від 3 до 5. У агрегаті найчастіше передбачені можливість осьової, кутовий і радіальної регулювання, що дозволяє змінити величину зазору між вулицями.
 4. Пілочні. Устаткування, що застосовується для різання сталевих заготовок поперек. Найчастіше з їх допомогою ріжуть труби, профілі, труби, швелери і куточки. Конструкція відрізних верстатів влаштована таким чином, що з їх допомогою можна розкроювати метал під кутом в 45 або 90 градусів. На станині є зажим з лещатами, завдяки якому можна змінювати положення робочого матеріалу. Як ріжучий елемент застосовується спеціальний абразивний круг, часто оснащений твердосплавними напайками.
 5. Різьбонарізна машина. Агрегат, за допомогою якого можна вирішувати завдання по нарізування різьблення в заготовках, виконаних з пластмаси, чавуну, сталі, кольорових металів і навіть деревини. Головним робочим органом в такому верстаті є мітчик - дюймовий або метричний, що дозволяє створювати відповідні різьби. Зазвичай швидкість обертання у них невисока, але при цьому стабільність руху є достатньою за рахунок 3-ступеневої редуктора.
 6. Важільні ножиці. Можуть бути оснащені електродвигуном або ручним приводом. З їх допомогою зручно розкроювати листові заготовки зі сталі. Рушійна частина важільних ножиць рухається по обертальної траєкторії. Більшу частину Стулова і слюсарних ножиць виготовляють у вигляді найпоширенішою типової конструкції - за схемою одноплечевой важеля. Також популярний варіант з приводним важелем у формі шаблі, яке здійснює експлуатацію ножиць більш зручною.
 7. Верстати для заточування інструменту. Періодично пристосування, що застосовуються для обробки сталевих заготовок, щоразу. Але це не означає, що потрібно їх відразу ж викидати і купувати нові. Їх можна заточити на спеціальному верстаті, який ви також можете замовити в магазині VDR. Таке обладнання буває двох типів - універсальним і спеціальним. Універсальні дозволяють заточити основний механізм для різання, а спеціальні використовуються для роботи з різними фактурними поверхнями, такими як свердла, дискові пилки, фрези і тому подібними.

Також у нас ви можете за адекватною ціною придбати таку виробничу апаратуру, як преси, трубогибочні, свердлильні, токарні, фрезерні, шліфувальні і стрічкопильні верстати по металу, лещата, рольганги, біметалеві полотна і різні комплектуючі до обладнання. Доставка ваших замовлень в межах всіх українських міст включаючи Харків займає в середньому 3 дні.