ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Пневматичний інструмент у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Ударні гайковерти пневматичні Metabo DRS 35-1/4
4 5 17 4 з 5
3276 грн
Приладдя для пневмо-інструменту Bostitch F23060CPJ1Q
4 5 66 4 з 5
1680 грн
Приладдя для пневмо-інструменту Bostitch F23050CPJ1Q
5 5 66 5 з 5
1495 грн
Приладдя для пневмо-інструменту Bostitch F23064Q
5 5 66 5 з 5
1450 грн
Пневмопістолети Metabo RF 80 G
4 5 17 4 з 5
2340 грн
Приладдя для пневмо-інструменту Bostitch CR2DCGAL
4 5 66 4 з 5
1897 грн
Кутові шліфмашини пневматичні Aircraft ST XL PRO
4 5 64 4 з 5
3207 грн

У пневмоинструментов є чимало переваг у порівнянні з пристроями, призначеними для вирішення аналогічних завдань, але працюють на базі інших технологій. В цьому розділі магазина VDR представлена якісна пневматика виробничого призначення, випущена лідерами світового ринку.

Пневматичні прилади для роботи

Сьогодні у нас ви можете купити такі види пневмооборудования:

 1. Пневматичні шліфувальні машини. Використовуються для чорнової, а також фінішної обробки відлитих заготовок, згладжування кованих виробів, вирівнювання швів, що залишилися від зварювання, підготовки поверхонь матеріалу для нанесення на них лакових покриттів. За допомогою цанга або абразивного диска за допомогою таких приладів можна з високим рівнем точності видаляти тонкий шар з дерева, сталі або каменю.
 2. Ковальські молоти. Виробниче обладнання ударної дії, яке пластично змінюють форму нагрітого до потрібної температури металовироби за рахунок енергії, накопиченої в падаючому робочому елементі. Ці інструменти є одним з ключових засобів виконання ковальсько-виробничих операцій. У рух молот наводиться стисненим повітрям, а потужність техніки визначається вагою падаючих компонентів.
 3. Пневматичні ударні гайковерти. Застосовуються для відгвинчування і загвинчування кріпильних метизів удароімпульсним способом. Відбувається це таким чином: серія ударів зміщується до шпинделя від мотора за допомогою спеціального механізму. Переваги таких інструментів - високий рівень потужності при невеликій масі, хорошій швидкості роботи і невеликий віддачі на оператора.
 4. Пневматичні ножівки. Ручні інструменти для різання, оснащені пневмоприводом, за рахунок якого здійснюється вирізання отворів, розкрій листових сталевих заготовок, деревини та інших матеріалів, труб і прокату. У порівнянні з аналогами, що мають ручний або електричний привід, пневматичні моделі мають ряд переваг, у тому числі компактність при високій потужності і безпеку, завдяки якій їх можна використовувати там, де з тих чи інших причин неможливо застосувати електроінструмент.
 5. Пневматичні дрилі. Це ручні прилади обертального дії, в конструкції яких передбачений пневматичний привід, що забезпечує виконання свердлильних операцій. Такий інструмент в певному сенсі є багатофункціональним, оскільки з його допомогою можна здійснювати різні види робіт, такі як розгортання, розсвердлювання і роззенковкою, а також створення отворів в металевих, пластикових, дерев'яних, кам'яних і інших заготовках.
 6. Піскоструминні апарати. Використовуються для абразивної чистки різноманітних поверхонь, перш за все сталевих. Конструкція їх складається з ємності з трубкою для виходу абразивних елементів, подача яких під високим тиском виконується за рахунок роботи централізованої пневмосети або відокремленого компресора. Найчастіше такі інструменти застосовуються для очищення заготовок від іржі, фарби та інших забруднень.
 7. Пневматичні ножиці. Це прилади, які застосовуються для розкрою міді, сталі, алюмінію та інших металевих заготовок, переважно листових. Для їх роботи не потрібна наявність палива або електроенергії, що робить такий інструмент більш безпечним і економічним. Він відрізняється стабільною надійністю, оскільки його робота не залежить від проблем з напругою або якістю заправленого енергоносія. При цьому ціна пневмоножиць помітно нижче вартості їх електричних та інших аналогів.

Крім перерахованих вище пристроїв і пристосувань, ви можете замовити у нас такі товари даної категорії, як пневматичні заклепочні пістолети, гайковерти, балансири, кутові шліфувальні машини, пневмопіли для різання каменю, пневмопістолети, різне приладдя для пневмоінструменту, цвяхозабивні пістолети і багато іншого. Асортимент пропонованої нами продукції постійно розширюватиметься. Доставка продукції в будь-яку точку Харкова і Харківської області в середньому займає не більше 3 днів.