ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Навантажувальна і складська техніка у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Підйомні столи Skiper SKT 150
5 5 162 5 з 5
7121 грн
Рокли NIULI CBY-JC 2.0 T 1150мм
5 5 166 5 з 5
6699 грн
Полуэлектрические штабелери Skiper SKD-У 1030
5 5 162 5 з 5
88826 грн
Візки для бочок GROZ BDL/140S
5 5 168 5 з 5
2332 грн
Рокли XILIN DB-III 2500R
5 5 161 5 з 5
7376 грн
Гідравлічні штабелери NIULI CTY-E 1.0T/3.0M
5 5 163 5 з 5
26952 грн
Підйомні столи Skiper SKT 1000
5 5 161 5 з 5
16965 грн
Рокли Skiper SKF20 800 PP Profi
5 5 161 5 з 5
9305 грн

У цьому розділі представлено обладнання, яке використовується для спрощення і прискорення виконання складських робіт. У нас ви можете замовити його в кілька кліків, скориставшись відповідною онлайн-формою.

Пристосування для вантажно-розвантажувальних робіт

На сьогоднішній день найбільш затребуваним на ринку складське устаткування наступних видів:

 1. Візки для переміщення бочок. Транспортні пристосування, призначені спеціально для перевезення великих ємностей (до 200 л) в межах складу, торгового залу, прилеглих територій. Наявність такої візки істотно спрощує вантажно-розвантажувальні роботи, адже без них робочим для вирішення цих завдань доводиться витрачати більше сил і часу. Іноді такі візки називають бочкокати. На відміну від універсальних пристроїв, вони мають ряд переваг, обумовлених більш зручною конструкцією, що ідеально підходить під форму стандартних бочок. На рамі передбачено напівкруглий виріз, на якому зручно надійно зафіксувати вантаж, щоб доставити його до місця призначення без пошкоджень.
 2. Самохідні візки для складу. Гідравлічні пристосування, оснащені електроприводом і призначені спеціально для переміщення вантажів, розміщених на палетах (піддонах). Завдяки електроприводу підйом і переміщення об'єктів в межах складських, а також торгових приміщень відбувається значно швидше, ніж при використанні механічної рокли для вирішення аналогічних завдань. За рахунок цього значно підвищується продуктивність праці робітників. При цьому управляти таким обладнанням зовсім нескладно, тому підготувати повнофункціонального оператора з новачка можна протягом всього декількох годин. У зв'язку з тим, що робітникові, використовуючи таку візок, не потрібно докладати ніяких зусиль, жінки можуть працювати на них не менш ефективно, ніж чоловіки.
 3. Рокли. Це робочий інструмент, який використовується комірниками та вантажниками для переміщення вантажів різного розміру на палетах і піддонах. Вони суттєво спрощують процедуру транспортування об'єктів, адже на те, щоб котити навантажений піддон на шасі по рівній поверхні підлоги на складі не потрібно надприродних зусиль, з цим цілком справляється будь-яка доросла людина з середньостатистичними фізичними даними. Стандартна гідравлічний візок складається з ручки, важеля управління яким накачують гідравліку, щоб підняти паллету над підлогою, а також з вил, де розміщується піднятий піддон, роликів та основного ведучого колеса.
 4. Напівелектричні штабелери. Ця техніка широко використовується на складах, торгових і виробничих підприємствах. Вона дозволяє оперативно приймати, переміщати і відправляти вантажі, укомплектовані на піддонах. За рахунок такого обладнання можна механізувати виконання багатьох завдань, які часто робляться вручну або за допомогою механічних пристроїв в країнах зі слаборозвиненою економікою. Переваги штабелера полягають в тому, що він не вимагає від оператора докладати ніяких зусиль і при цьому може підняти вантаж на вилах на досить велику висоту, що зручно для підприємств, де використовуються багатоярусні складські або торгові стенди.
 5. Підйомні столи. Вантажопідйомні механізми, конструкція яких сформована таким чином, що за допомогою них можна досить легко піднімати порівняно важкі вантажі, розмістивши їх безпосередньо на верхній частині столу (платформі). Такі машини широко використовуються в різних галузях економіки для вертикального переміщення вантажів, їх нахилу і подачі. Встановлювати їх можна як зовні приміщень, так і всередині. Розрізняють декілька різних типів підйомних столів - низькорамні, ножиці, зі здвоєними ножицями, навантажувальні, моногідравліческіе.

Також у нас ви можете купити гідравлічні штабеллери і різні комплектуючі для складської техніки. Ціна товарів відповідає їх характеристикам, достовірність яких гарантується репутацією брендів виробників. Доставка замовлень клієнтів в меж Харкова рідко займає більше 3 діб і оплачується відповідно до тарифів транспортних компаній.