ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Промислові пилососи у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Промислові пилососи DeWalt DWV900L
4 5 42 4 з 5
11542 грн
8689 грн
Промислові пилососи Eibenstock SS 1401 L
4 5 65 4 з 5
7384 грн
Промислові пилососи DeWalt D27900
4 5 37 4 з 5
12695 грн
Промислові пилососи Metabo ASA 30 L PC
4 5 18 4 з 5
8989 грн
7620 грн
Промислові пилососи DeWalt D27901
4 5 36 4 з 5
19353 грн
Промислові пилососи Cleancraft flexCAT 120 VCA
4 5 62 4 з 5
1610 грн
Промислові пилососи Cleancraft flexCAT 16 H
4 5 63 4 з 5
2828 грн
Промислові пилососи Lavor WT 20 X
4 5 64 4 з 5
3299 грн

Купити промисловий пилосос, який має задовольнити потреби вашого підприємства в такій техніці, можна в цьому розділі магазина VDR. Ми пропонуємо великий вибір пристроїв даного типу, здатних забезпечити ефективну очистку від пилу приміщень виробничого і комерційного призначення.

Пилососи для потреб промисловості

Перш ніж замовити техніку, ви повинні точно зрозуміти, для вирішення яких завдань вона вам потрібна. Справа в тому, що це обладнання ділиться на кілька типів по функціоналу і експлуатаційними характеристиками.

Перед покупкою подивіться в картці товару, з якими класами пилу може впоратися модель. На латиниці вони позначаються так:

 1. Asbest. Азбестовий пил, що представляє собою високу небезпеку. З нею можна зіткнутися частіше при розбиранні старих будівель, оскільки в наш час азбест не використовують при будівництві в зв'язку з його шкідливістю. Прибирання азбесту здійснюється підготовленим персоналом за допомогою спеціальної техніки, одягненим в засоби особистого захисту.
 2. L. Найбільш безпечна категорія сміття. Сюди відносяться крейда, вапно, слюда, гіпс, глина та інші матеріали, пил від яких не становить загрози здоров'ю людини.
 3. M. Речовини, дрібні частинки яких можуть бути небезпечні для шкіри, органів дихання, зору, але на середньому рівні, тобто потенційно можуть завдати лише незначної шкоди.
 4. H. Пил, яка може досить серйозно нашкодити людині, що займається її прибиранням. Це, наприклад, частинки свинцю, канцерогенів, барвників, цвілі.

Найчастіше в різних сферах промисловості люди стикаються з бетонної пилом, яка утворюється при виконанні різних видів робіт з бетоном - шліфуванні, бурінні. Вона небезпечна в великих концентраціях, відноситься до класу L. Апарати класу H використовуються зазвичай на атомних станціях, оскільки з їх допомогою можна фільтрувати канцерогенну пил. Деякі моделі можуть працювати в режимі вологого прибирання, подаючи воду на поверхню, що очищається, розчиняючи забруднення і втягуючи в контейнер.

Типи конструкцій промислових пилососів

Існує 3 найбільш популярних технології створення промислових пилососів, використовуваних сучасними заводами-виробниками. А саме:

 1. Циклон. Розділяє важкі частинки сміття, такі як тирса, велика пил, крихта і тому подібні, а потім знищує їх під дією відцентрових сил і збирає в контейнері. Такі моделі ефективніше класичних, оскільки в них рівень наповненості ємності практично не відбивається на швидкості всмоктування. А найдрібніші пилинки системи «Циклон» добре забирають за рахунок багатоступінчастої фільтрації.
 2. Моделі зі збірним мішком. Матеріал, з якого виготовлений мішок, здатний надійно утримувати в собі весь втягується сміття, але він зазвичай не є надміцним, тому при взаємодії з гострими предметами (шматочки голок, осколки скла) іноді пошкоджується. Зазвичай для таких пилососів передбачається 2 варіанти мішків: одноразові, виконані зі спеціального паперу і багаторазові з синтетичних матеріалів. З метою економії паперові мішки можна використовувати тоді, коли на прибирається території багато битого скла або інших фрагментів, які можуть прорвати мішок.
 3. З аквафільтром. Функціонують на базі технології водної фільтрації. Потоком вхідного повітря формується швидкий водяний вихор, в якому з повітря виділяються частинки пилу і бруду. Таким чином з приміщення можна видалити майже 100% пилу. Дрібні фрагменти з'єднуються з водою і в такому вигляді залишаються в водяному фільтрі. З пилососа назовні викидається тільки абсолютно чистий, гіпоалергенний повітря. Після прибирання не потрібно возитися з курних мішком, досить просто вилити брудну воду.

Ціна техніки залежить від її продуктивності, конструкційних особливостей і бренду-виробника. Оформляючи замовлення, не забудьте вказати точну адресу: доставка здійснюється в будь-яку точку Харкова і області.