ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Обладнання для різання каменю, кераміки у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Верстати для обробки каменю, кераміки, плиткорізи Bamato STRM-355
4 5 63 4 з 5
30230 грн
Верстати для обробки каменю, кераміки, плиткорізи Zipper ZI-SKN330
4 5 63 4 з 5
4142 грн

Тут ви можете замовити апаратуру, необхідну для обробки будматеріалів, заготовок і готових виробів з каменю, кераміки або газобетону. Ціна техніки відповідає якості товарів, про який можна судити за експлуатаційними характеристиками, вказаними виробниками.

Прилади для обробки каменю

На даний момент в цій категорії у нас представлено декілька видів верстатів:

  1. Свердлильні. За допомогою професійного обладнання цього типу можна створювати акуратні отвори потрібного діаметру в камені або дорогий кераміці. Багато сучасні верстати здатні свердлити так званим «мокрим методом», за рахунок якого знижується навантаження на коронку і охолоджується свердло, що зводить до мінімуму ризик утворення відколів. Доступна ширина отворів зазвичай становить від 2 до 12 см, в залежності від моделі. Можливість плавного підстроювання швидкості обертання дозволяє істотно підвищити точність виконання операцій. В конструкції передбачені універсальні фіксатори, за допомогою яких можна надійно закріпити плитку будь-якого розміру. Вода, яка використовується в процесі виконання отворів, відводиться в спеціальний піддон, тому ризик її попадання в проводку виключений. Крім того, корпус оснащений спеціальною системою захисту від бризок, а всі їхні деталі виготовлені з корозійностійких матеріалів. Сучасні моделі мають масу в 20 кг і мають досить компактні габарити, тому їх нескладно переносити в руках або перевозити в багажнику легкового авто.
  2. Плиткорізи та каменерізи. Облицювальний камінь або плитка, тільки що прийшла з заводу, далеко не завжди має форму і розміри, які підходять для виконання облицювальних робіт в кожному окремому випадку. Але ця проблема легко вирішується за допомогою спеціалізованого обладнання. Використовуючи електричні плиткорізи, ви можете точно підігнати розміри одиниці матеріалу під необхідні вам значення. Такі верстати діляться на 2 типу, в залежності від місця розміщення електроприводу, яке може бути нижнім або верхнім (рейкові аналоги). Моделі з верхнім приводом забезпечують більш точний розпил і дозволяють обробляти більш важкі заготовки. Головна перевага апаратів з нижнім розміщенням приводу полягає в тому, що вони більш компактні, їх зручніше використовувати в тісних приміщеннях. Всі без винятку електричні плиткорізи обладнуються водяною системою охолодження диска, за рахунок якої продовжується експлуатаційний ресурс ріжучого елемента і осідає постійно накопичується пил, в іншому випадку заважала б працювати оператору.
  3. Стрічкові пили для газобетонних блоків. Це верстати, на яких розкрій матеріалу здійснюється за допомогою надійно зафіксованою сталевої стрічки. Конструкційні особливості обладнання дозволяють регулювати висоту, виконувати не тільки поздовжнє, але і фігурне розпилювання. При виборі полотна слід звертати увагу на такі його параметри, як матеріал виготовлення, крок зубів, ширина і товщина, робоча довжина. Незважаючи на те, що газобетон - досить м'який і піддатливий матеріал, який можна розпилювати вручну звичайною ножівкою, використання електричного верстата є цілком доцільним. Завдяки його застосуванню економиться багато часу і сил, що витрачаються на виконання операції руками. Крім того, таке обладнання забезпечує високу точність різу. Тому стрічкопильні верстати для газобетону часто експлуатуються не тільки будівельними компаніями, але і приватними особами. З їх допомогою легше виконувати перепланування будівель, реалізовувати витончені архітектурні проекти на прибудинкових ділянках, зводити споруди середнього розміру - гаражні, підсобні.

Також у нас ви можете купити циркулярні пилки для каменю - як ручні, так і станкові. Доставка продукції по Харкову і прилеглим районам відбувається зазвичай не пізніше, ніж через 3 дні після заповнення заявки на покупку.