ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Будівельне обладнання у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Віброплити Masalta MS 125-2
4 5 66 4 з 5
34999 грн
Віброплити Enar CRENA63GHE
4 5 42 4 з 5
360828 грн
Віброплити EnerSol ES 29140
4 5 66 4 з 5
14599 грн
Вібробулава і гнучкий вал Enar TDX 6 (296360)
5 5 64 5 з 5
5832 грн
Портативний вібратор з електроприводом Stark CV-850
4 5 65 4 з 5
1236 грн
Бетономішалки FORTE EW1230
5 5 66 5 з 5
18600 грн
Віброплити Masalta MSR-90-2
4 5 37 4 з 5
23199 грн
Віброплити EnerSol ES 29142
4 5 66 4 з 5
14969 грн
Вібробулава і гнучкий вал Enar TAX 3M
5 5 64 5 з 5
4680 грн
Вібробулава і гнучкий вал Stark HVZ445
5 5 64 5 з 5
2486 грн

Тут можна купити різноманітну апаратуру, яка корисна всім, хто займається зведенням будівель - як приватним особам, так і представникам компаній, що ведуть бізнес в цій галузі. Ціна продукції відповідає іміджу виробників, а також її реальній якості.

Пристрої, техніка та інструменти для потреб будівництва

Кілька популярних груп товарів, представлених в цьому розділі:

 1. Приводи глибинного вібратора. Пристрої, розроблені спеціально для формування силового імпульсу, який згодом передається на булаву і гнучкий вал. Такі мотори бувають бензиновими, дизельними і електричними, причому другі істотно популярнішим перше, але якщо з тих чи інших причин в місці передбачуваного використання обладнання немає доступу до електромережі, то моделі на рідкому паливі можуть бути відмінною альтернативою. Вибираючи двигун, перш за все потрібно звернути увагу на потужність: чим вона вища, тим краще справляється з використанням великих булав і довгих валів. Типова конструкція електроприводу для вібраторів складається з силового кабелю, фіксатора і муфти, пластикового корпусу, системи фільтрації і кришки фільтра, синхронного двигуна з щітками, підшипників, а також перемикача.
 2. Занурюються помпи. Помпа - головний елемент будь-якої сучасної СВО - системи водяного охолодження. Ці пристрої поділяються на 2 основні типи - занурюються і зовнішні. Перші набагато популярніше, оскільки коштують вони значно дешевше, при цьому їх ефективності цілком достатньо для більшості сучасних СВО, поширених на пострадянському просторі. Також вони мають компактні розміри і забезпечують хорошу звукоізоляцію за рахунок шару води в розширювальному баку.
 3. Планувальник поверхні. Устаткування, за допомогою якого можна виконувати операції з вирівнювання грунту, що затребуване в галузях сільського господарства і ландшафтного дизайну. Завдяки вирівнюванню істотно зростає інтенсивність руйнування цілісних фрагментів ґрунту. В результаті спрощується подальше проведення робіт із просівання ґрунту, транспортуванні вантажів, розпушування грунтів або видалення грудок землі. Планувальники часто застосовуються при облаштуванні доріг, а також підготовці місцевості під зведення будівель або вирощування сільськогосподарських культур, яким для нормального росту потрібно максимально плоска поверхня.
 4. Бетономішалки. Ці прості по суті пристрої значно спрощують змішування цементу з різними наповнювачами і водою, готуючи склад, готовий для використання в будівництві. Найбільш популярний тип моделей - похилі. Вони мають барабан у формі чаші або конуса, оснащений лопатями. Таке обладнання найкраще підходить для сумішей, що містять наповнювач великої фракції або не потребують занадто інтенсивної обробки. Можливість нахилу конструкції спрощує вивантаження бетону, при цьому для зручності оператора кут нахилу можна змінити. У горизонтальному положенні максимум енергії витрачається на перемішування бетону, він вертикально падає і в процесі цього зв'язується. Чим більше висота падіння, тим ефективніше перемішування.
 5. Віброрейки. Предмети, необхідні для вирівнювання, трамбування і укладання сумішей з бетону. За допомогою такого інструменту можна ефективно ущільнити бетон, що підвищить його якість. Вплив на матеріал здійснюється за допомогою вібрації, завдяки чому з нього видаляються скупчення повітря, і зростає здатність складу проникати в порожнини. Після обробки сировини рейкою на ньому виступає зайва волога.

Крім перерахованого вище обладнання ви можете замовити у нас катки, затирочні машини по бетону, вібротрамбовки, віброплити, освітлювальні установки, ранцеві вібратори з булавою і бензиновим приводом, портативні електровібратори, вібробулави і гнучкі вали, а також суперсучасних роботів для демонтажу бетонних конструкцій.

Замовте якісну техніку для потреб будівництва в Харкові прямо зараз, оформивши покупку за допомогою відповідної онлайн-форми на сайті. Доставка вашого замовлення в межах обласного центру та інших районів області буде оперативно здійснена згідно з графіком роботи транспортної компанії.