ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Зварювальне обладнання у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Зварювальні інвертори MMA MegaTec STARARC 251KW
4 5 64 4 з 5
7200 грн
Зварювальні напівавтомати MIG DECA D-MIG 750TD
4 5 68 4 з 5
46507 грн
Зварювальні інвертори MMA Hugong Power Stick 251KW
4 5 64 4 з 5
10050 грн
Зварювальні інвертори MMA DECA MASTRO 518 HD GEN
4 5 160 4 з 5
18943 грн
Зварювальні приналежності DECA KST-2
5 5 69 5 з 5
12345 грн
Зварювальні столи YATO YT-08920
5 5 63 5 з 5
11500 грн
10120 грн

Тут зібрані відомості про всіх видів продукції і пристроях для зварювальних робіт, які ви можете придбати в магазині VDR. Ціна товарів відповідає їх сукупним експлуатаційними характеристиками і позиціях бренда-виробника на ринку.

 

Прилади, витратні матеріали та інструменти для зварювання

В даний час дана категорія представлена у нас інструментами наступних типів:

 1. Зварювальні лещата. В ході робіт виконують функцію «третьої руки». Являють собою важільний інструмент, який в залежності від форми оброблюваних виробів може мати різну конфігурацію губок, наприклад у формі латинської букви C або U. За рахунок універсальної конструкції в них можна зафіксувати нагріваються деталі так, щоб зварнику було гранично зручно виконувати операції.
 2. Зварювальні столи. Важливий компонент матеріально-технічної бази будь-якого зварювального цеху, що створює оптимальні умови для праці. Конструкційні особливості дозволяють фіксувати великі і дрібні деталі точно в максимально зручному положенні. На поверхні столу може бути присутнім розмітка, за рахунок якої у оператора є можливість оперативно перенастроювати систему оснащення та проводити всі операції за одним робочим місцем.
 3. Машини контактного зварювання. Багатофункціональний пристрій, що дозволяє з'єднувати заготовки зі сталі в різних конфігураціях, створюючи між ними гранично надійне кріплення. Працюють в такий спосіб: електрику, що проходить по заготівлях зі сталі, нагріває їх до температури, при якій починає відбуватися плавлення. У цей момент оброблювані вироби притискаються один до одного під сильним тиском, через що вони з'єднуються на молекулярному рівні.
 4. Зварювальні напівавтомати інверторного типу. Зручне в роботі пристрій, здатний безпосередньо під час зварювання подавати в зону виконання операції порошкове або самозахисними дріт. Ще одне їх важливу перевагу полягає в тому, що ними можна швидко здійснювати зварювання в механізованому режимі за допомогою спеціального стрижня в захисному газі, що відмінно підходить для роботи з нізколігерованнимі і корозійностійких заготовками.
 5. Зварювальні магніти. Предмети, необхідні для фіксації сталевих виробів для подальшої зварювання. Вони суттєво спрощують процес зварювання в разі роботи з напівавтоматичними апаратами. На магніті можна фіксувати деталі під будь-яким кутом в діапазоні 30 - 135 градусів.
 6. Споттери. Апарати контактного зварювання. Принцип дії такого приладу базується на поширення за допомогою електроструму великого обсягу теплової енергії на ділянці контакту між зварюються виробами. Споттер виконується точкова одностороння зварювання, яка особливо затребувана при ремонті автомобільних кузовів.
 7. Кламповие затискачі. З'єднання асептически-затискного типу, що витримують тиск в 10 атмосфер. Застосовуються на виробничих об'єктах, що випускають фармацевтичну і харчову продукцію. Конструкція Клампов така, що завдяки їм можна швидко розбирати і збирати трубопровідні системи, в яких вони використані.
 8. Зварювальні пальники Mig-Mag. Професійний газозварювальний інструмент, що дозволяє створювати якісні з'єднання і шви всіх видів. Призначений для виклику полум'я, здатного нагріти сталевий предмет до температури плавлення і тим самим зробити можливим скріплення його з іншого заготівлею.
 9. Зварювальні випрямлячі. Пристрої, які здійснюють перетворення струму в постійний з змінного. Саме завдяки їм відбувається утворення зварювальної дуги, завдяки чому стає можливим використовувати в роботі будь-які електроди і створювати високоякісні зварні шви.

Крім названої вище продукції ви також можете купити у нас зварювальні генератори, трансформатори та апарати ММА, TIG, PAC, різні зварювальні матеріали, інструменти для зварювальних столів, маски, настільні машини, затискачі, кліщі та багато інших корисних товарів.

Доставка замовлень здійснюється в середньому протягом 3 днів, в залежності від графіка роботи компанії-транспортувальника. Замовити якісну продукцію для зварювання можна адресно в будь-яку точку Харкова і області.