ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Теплове обладнання у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Електричні нагрівачі Grunhelm GPH 3R
4 5 65 4 з 5
1546 грн
Газові нагрівачі, теплові гармати Ballu BHP-P-3
5 5 64 5 з 5
1929 грн
Електричні нагрівачі Grunhelm РТС-2000R
4 5 64 4 з 5
735 грн
Газові нагрівачі, теплові гармати Ballu BHP-PE-5
5 5 64 5 з 5
2299 грн
Електричні нагрівачі Grunhelm РТС-2000
4 5 64 4 з 5
615 грн
Електричні нагрівачі Vitals EH-52
4 5 70 4 з 5
3395 грн
Газові нагрівачі, теплові гармати Grunhelm GGH-50
5 5 64 5 з 5
3602 грн
Газові нагрівачі, теплові гармати Grunhelm GGH-15
5 5 65 5 з 5
2326 грн
Газові нагрівачі, теплові гармати Vitals DHC-301
5 5 69 5 з 5
39 грн
Електричні нагрівачі Vitals EH-36
4 5 66 4 з 5
1427 грн

В цьому розділі магазина VDR представлений широкий вибір приладів, які ви можете купити, щоб в холодну пору року не доводилося мерзнути вам, вашим родичам або співробітникам, які працюють на вашому підприємстві. Ціна техніки з нашого асортименту відповідає характеристикам товару і популярності бренду компанії-виробника.

Техніка для підвищення температури в приміщенні

У нас можна замовити наступні типи обігрівальної апаратури:

 1. Електричні нагрівачі повітря. Прилади, в яких в якості безпосереднього джерела нагрівання повітря використовується електроенергія. Найчастіше під такими пристроями мають на увазі тепловентилятори. У них всю основну роботу виконують ТЕН і вентилятор. Перший швидко нагріває повітря в корпусі вироби до високої температури, а вентилятор відразу ж видуває його назовні з метою віддачі тепла приміщенню. У деяких моделях замість ТЕН використовується нихромовая спіраль. У більш ранніх варіаціях електронагрівачів вентилятор відсутня.
 2. Теплові завіси. Устаткування, вирішальне завдання з розділення кліматичних зон між приміщеннями. Встановлюється в дверних отворах. Можуть бути також для перешкоджання утворенню протягів, забезпечення збереження тепла. Пристрій створює бар'єр у вигляді ділянки з теплим повітрям, за рахунок чого знаходиться за ним простір стає недоступним для впливу на зворотному боці.
 3. Осушувачі повітря. Прилади, що знижують вологість повітря в приміщенні до прийнятного рівня. Зайва кількість вологи в атмосфері замкнутого простору призводить до безлічі проблем, таких як поширення цвілі і грибка, розбухання і псування дерев'яних предметів інтер'єру і обробних матеріалів, утворенню корозії, виклик короткого замикання в електроніці. Осушувачі можуть позбавити вас від подібних ризиків.
 4. Обігрівачі на відпрацьованому маслі. Пристрої цього типу працюють на відпрацьованих нафтопродуктах. Їх нерідко використовують на СТО, виробничі комплекси, ангарах, складах. В СТО щодня поповнюються запаси використаного машинного масла, тому застосування такого обладнання є практичним і через економію коштів на утилізацію відходів. Підвищення температури повітря забезпечується за рахунок згоряння палива в спеціальній ємності.
 5. Інфрачервоні обігрівачі. Прилади, що створюють тепло за рахунок проектування в простір ІК-випромінювання. Енергія інфрачервоних променів поглинається поверхнями об'єктів, вони нагріваються і в свою чергу віддають надлишки температури повітря. Такі обігрівачі дозволяють нагрівати окремі ділянки простору, не витрачаючи енергію на всю площу приміщення. Крім того, ефект від їх роботи відчувається відразу ж після включення, попереднє нагрівання не потрібно, а це сприяє економії. Головною деталлю в ІК-моделях є випромінювач, а для захисту корпусу та внутрішніх вузлів вироби в ньому встановлюється рефлектор, виконаний з термостійкої відбиває стали.
 6. Газові теплові гармати. Це опалювальні пристрої, функціонування яких забезпечується за рахунок природного газу, що подається з централізованої системи постачання або з балона, де паливо перебуває в зрідженому стані. Головними елементами конструкції такого обігрівача є нагрівальний елемент, газовий пальник, кожух і теплообмінник. На деяких сучасних моделях можуть також бути передбачені додаткові кошти управління і розпалювання, механізми автоматичного вимкнення, термостат. До переваг газових гармат відносяться висока продуктивність при порівняно невеликій вартості, повна автономність в роботі (якщо у вас є запас заправлених балонів), а також компактність, за рахунок якої їх зручно зберігати, експлуатувати і транспортувати.

Будь-який вподобаний товар ви можете придбати прямо зараз, вибравши зручний спосіб оплати і вказавши свою адресу. Доставка обладнання в Харків буде здійснена максимально оперативно.