ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Затискні пристосування у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Струбцини корпусні Bessey REVO KR
4 5 43 4 з 5
2067 грн
Струбцини Т-подібні GROZ TBC/8-11-16
4 5 63 4 з 5
1500 грн
Затискачі для пластин Bessey PS55
5 5 26 5 з 5
9447 грн
Струбцини з ковкого чавуну Bessey TG 250х120
4 5 23 4 з 5
1433 грн
Струбцини з ковкого чавуну Bessey TGN 300х200
4 5 22 4 з 5
2058 грн
Струбцини пружинні Bessey XV3-50
4 5 22 4 з 5
267 грн
Струбцини суцільнометалеві Bessey STBVC15
4 5 20 4 з 5
5757 грн
Струбцини легкі (магнієві) Bessey KLI12
4 5 30 4 з 5
900 грн
Затискачі стрічкові та натяжні стрічки Bessey BAN700
5 5 30 5 з 5
1401 грн

Затискні інструменти грають найважливішу роль при виконанні робіт в різних секторах виробничої галузі. Вони корисні і в домашній або гаражної майстерні, і на величезному заводі, що випускає десятки тисяч деталей на добу. Без їх використання часом неможливо якісно виконати операції з свердління, розкрию, зварюванні, склеюванні, декоративної або прикладної обробці заготовок зі сталі, кераміки, деревини, пластика і багатьох інших матеріалів. У VDR можна замовити все, що необхідно для надійного закріплення заготовок на робочому столі в майстерні. Ціна товарів відповідає їх характеристикам і репутації торгової марки.

Затискні пристрої в Харкові

Розрізняють більше десятка різних виробів даного типу. Ось найбільш популярні з них:

 1. G-подібний затискач. Універсальна струбцина, за допомогою якої зручно фіксувати пиломатеріали перед склеюванням, а також для забивання цвяхів, вгвинчування шурупів. При роботі з деревиною рекомендується використовувати їх у поєднанні із захисними прокладками, які вбережуть поверхню заготовки від видимих пошкоджень. Зазвичай такі затискачі коштують порівняно недорого, тому більшість майстрів може дозволити собі мати кілька таких механізмів різних розмірів.
 2. Кутовий затиск. З його допомогою зручно стикувати кутові з'єднання під прямим кутом. Конструкція складається з двох фіксуючих елементів, розміщених під 90-градусним кутом. Для здійснення закріплення майстру досить вставити заготовку в роз'єм і затягнути. Такі вироби використовуються в майстернях, що спеціалізуються на збірці меблів і металоконструкцій, виготовленні картинних рам, а також на багатьох інших підприємствах. Виготовляються такі затискачі з нержавійки, твердої латуні і сталі різних типів.
 3. Стрічковий затиск. Оптимальний варіант для з'єднання замкнутих контурів, що мають неправильну форму з кутами, строгими гранями і поверхнями, округлими сегментами. Залежно від моделі, може застосовуватися на заготовках з стали, дерева або пластмаси. Комплектується високоміцним ременем, яка не слабшає і не тягнеться при фіксації. Менш дорогі аналоги розроблені таким чином, що їх можна затягувати гайковим ключем або викруткою, а в порівняно дорогих передбачений храповий механізм, оснащений системою блокування.
 4. Швидкозатискна струбцина. Найчастіше застосовується в столярних цехах. Фіксуючий елемент ковзає по планці, в зв'язку з чим навіть досить великі заготовки утримуються без особливих труднощів. Затискачі цього типу створені спеціально для роботи з великими об'єктами, наприклад столами, стільцями, іншими предметами меблів і елементами їх конструкцій. З їх допомогою зручно закріплювати оброблювані предмети перед монтажем кріпильних метизів або з метою висихання клею на сформованому з'єднанні.
 5. Пряма затискна планка. Просте в застосуванні, безпечне і надійне пристосування, яке використовується як направляючий елемент в ході виконання розкрою заготовки за допомогою ручних інструментів - циркулярної пилки або електрофрезери. Планка виготовляється з алюмінію. Для експлуатації її фіксують на готовому до обробки об'єкті за допомогою притискних елементів, завдяки чому виключається будь-який зсув. В результаті вдається здійснити ідеально прямий розкрій заготовки з деревини.

Також у нас можна купити такі види фіксуючих пристроїв, як верстатні затискачі, струбцини для роботи однією рукою, для кріплення крайок і торців, виконані з ковкого чавуну, корпусні, магнієві, пружинні, Т-образні, суцільнометалеві і трубні. Доставка товарів в межах Харкова та Харківської області здійснюється в середньому за 2 - 3 доби.