ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Генератори, електростанції і стабілізатори напруги у Харкові

Стабільна робота електромережі критично необхідна будь-якому сучасному підприємству, адміністративної будівлі або домогосподарству. Ціна обладнання, яке ви будете використовувати для стабільного отримання доступу до електроенергії, не має пріоритетного значення. Головне, на що потрібно звертати увагу - це якість. VDR пропонує дійсно надійну техніку за адекватними, збалансованим цінами.

Випрямлячі, генератори товари для створення електростанцій

У цій категорії ви можете замовити у нас продукцію наступних типів:

  1. Альтернативні джерела енергії. Перш за все, мова йде про сонячних батареях. Вони являють собою панелі, що складаються з фотоелектричних осередків, зібраних в одній конструкції. Кожна панель виконана з напівпровідника, частіше за все кремнію. При попаданні променів вона нагрівається, поглинаючи частину енергії, що призводить до вивільнення електронів. Електричне поле здійснює напрямок останніх, утворюється електричний струм. Сонячні панелі обов'язково потрібно використовувати в поєднанні з інверторами і контролерами. Інвертори перетворять постійний струм в змінний, які вже в свою чергу можна використовувати в електромережі. Контролери мають кілька функцій, захищаючи мережу. Їх важливість особливо велика в ситуаціях, коли СЕС підключена до загальної магістралі. За рахунок контролерів характеристики отриманого напруги наводяться до значень, відповідним загальної мережі, в результаті чого згладжуються будь-які можливі перепади струму. Крім того, контролери перешкоджають надмірному розряду і заряду акумуляторів, тим самим збільшуючи термін їх служби. Також тим, хто користується альтернативними джерелами енергії, має сенс купити кілька вимірювальних пристроїв, щоб здійснювати ефективний контроль і управління системою. Наприклад, вимірювачі температури і вітру, які є в асортименті магазину VDR.
  2. Випрямлячі. Пристрої, необхідні для підтримки напруги в мережі в межах значень, що відповідають нормам безпеки. Вони здійснюють вирівнювання напруги, а також очищають його від перешкод. Розрізняють 2 основних типи стабілізаторів - накопичують і коригувальні. Моделі, робота яких базується на накопичує дії, іноді використовуються на виробничих підприємствах, але в побуті їх не застосовують у зв'язку з великими габаритами. Їх функціонування відбувається наступним чином: в спеціальному резервуарі накопичується енергія, звідки вона надходить в мережу у вигляді електроструму з потрібними параметрами. Приблизно так само працюють стандартні джерела безперебійного живлення. Коригувальні моделі реагують на перепади напруги, а потім швидко підключають обмотку трансформатора, відповідну поточну ситуацію, то є що зменшує або підвищує напругу до оптимального рівня.
  3. Генератори і електростанції. У наш час зазвичай використовують дизельні, бензинові або газові. Кожен з цих типів обладнання має свої переваги. Моделі, що працюють на бензині, є найпопулярнішими. Вони мають порівняно невеликою масою, компактними габаритами (особливо інверторні). Працюють з порівняно невисоким рівнем шуму, якщо в конструкції використані мотор з глушником і шумопоглинальний корпус. В якості силових агрегатів в них зазвичай застосовуються чотиритактні ДВС. Дизельні генератори бувають стаціонарними і портативними. Другі охолоджуються повітряними системами, а перші - водяними. Головними перевагою дизельних моделей є те, що вони ефективно справляються з високими навантаженнями. Що стосується газових аналогів, то вони зустрічаються на ринку досить рідко. Однак у них є одне безперечне достоїнство: з їх допомогою можна добувати енергію в кілька разів дешевше, ніж при використанні дизельних і бензинових.

Асортимент нашого магазину буде постійно розширюватися, тому з часом ви зможете купити у нас ще більше видів обладнання для електроенергетичних потреб. При цьому оперативна доставка будь названої вище продукції до Харкова на ваше замовлення можлива вже зараз.