ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Альтернативні джерела енергії у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Інвертори і контролери Solar Log Sensor Box Professional Plus
5 5 66 5 з 5
16368 грн
Інвертори і контролери FSP Xpert Solar 2000VA PWM, 24V
5 5 69 5 з 5
8190 грн
Інвертори і контролери FSP Xpert Solar 3000VA MPPT ADV, 48V
5 5 68 5 з 5
16016 грн
Інвертори і контролери Solar Log Sensor Box Professional
5 5 66 5 з 5
15180 грн
Інвертори і контролери Solar Log 250
5 5 67 5 з 5
9502 грн
Інвертори і контролери Luminous SCC 12V/6A
4 5 65 4 з 5
315 грн
Інвертори і контролери Daewoo GDA 4800i
5 5 68 5 з 5
15000 грн
Інвертори і контролери Luminous SCC MPPT 48V/60A
5 5 68 5 з 5
7900 грн
Інвертори і контролери FSP SolaLight + Сонячна панель 3W
5 5 67 5 з 5
800 грн

Сьогодні в рамках міжнародної програми «Зелений Тариф» активно просувається використання для видобутку енергії екологічно нешкідливих технологій. У магазині VDR можна замовити все необхідне для створення власної вітряної або сонячної електростанції.

Пристосування та прилади для СЕС і ВЕС

У нас ви можете купити такі типи обладнання для вітряних і сонячних СЕС:

  1. Сонячні батареї. Класична панель складається з фотоелектричних перетворювачів, які і переводять енергію сонячних променів в електричну. Велика частина елементів для батарей виготовляється з кремнію, що є досить дорогим матеріалом. Через це ціна електрики, одержуваного з СЕС є порівняно високою. Але це компенсується за рахунок спеціальних міжнародних економічних програм, створених фондами, вирішальними питання пов'язані із захистом екології. Кремнієві перетворювачі поділяються на 2 основні типи: полікристалічні і монокристалічні. ККД друге становить 15%, а перше - 17.5%. Ця різниця відбивається і на їх вартості. Важливою характеристикою сонячної панелі є її корисна потужність, яка визначається вихідним струмом і напругою. Електрорушійна сила перетворювачів залежить не від площі батареї, а від того, наскільки сильно вони нагріваються. Чим яскравіше світить сонце, тим більше енергії виходить на виході. Фотоелектричні елементи шунтуються діодами, що виключає ризик перегріву і істотно збільшує експлуатаційний ресурс батареї.
  2. Інвертори і контролери. Ці деталі обов'язково присутні в сучасних СЕС. Головна функція, виконувана інвертором, полягає в викачуванні енергії, накопиченої акумулятором. Якщо пристрій обладнано спеціальними датчиками, то воно може працювати за технологією «сплячого режиму», за рахунок якої викачка енергії припиняється, коли вона не потрібна споживачеві, тому вдається економити, уникаючи неодружених втрат. Датчик визначає, чи потрібно подавати живлення конкретно в даний момент і активує інвертор тільки в разі виявлення такої необхідності. Що стосується контролерів потужності, то це регулюючі пристрої, що стежать за тим, щоб підключення до системи акумулятори не наражалися на недозарядке або надмірної зарядці. Це дозволяє значно збільшити експлуатаційний ресурс АКБ і допоможе власнику СЕС заощадити в перспективі, так як система довше не буде мати потребу в заміні батарей.
  3. Вимірювачі. При використанні альтернативних джерел енергії вам обов'язково знадобиться придбати додаткові вимірювальні пристрої. З їх допомогою ви зможете контролювати роботу станції, що дозволить вчасно виявити відхилення від норми і вжити заходів, які допоможуть запобігти можливі інциденти. Наприклад, вимірювач температури для сонячних панелей надасть інформацію про поточний рівень ефективності роботи батареї. Якщо при досить гарній погоді і оптимальному положенні сонця панель не нагрівається до достатнього значення, то це означає, що її необхідно замінити або почистити. А ті, хто планує стати власником вітряних електростанцій, використовують вимірювачі вітру, щоб дізнатися, яку ділянку землі найкращим чином підходить для установки обладнання. Сучасні ВЕС коштують досить дорого, тому необхідно вкрай уважно підходити до вибору місця під їх розміщення. Спочатку потрібно встановити вимірювач на потрібній точці, а потім почекати кілька місяців, поки він збере необхідні дані. Інформація записується на вбудований модуль пам'яті microSD. У багатьох моделях передбачена можливість віддалено переглядати зібрані відомості в режимі реального часу через спеціальний додаток.

Доставка продукції здійснюється відповідно до режиму роботи транспортних компаній. Термін транспортування замовлень до Харкова і прилеглу область в середньому не перевищує 3 діб.