ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Випрямляч напруги у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Стабілізатори напруги FORTE HDR-1000
4 5 65 4 з 5
939 грн
Стабілізатори напруги FORTE TVR-1000VA
5 5 167 5 з 5
864 грн
Стабілізатори напруги FORTE MAX-1000VA
5 5 166 5 з 5
789 грн
Стабілізатори напруги FORTE TDR-5000VA
5 5 170 5 з 5
2990 грн
Стабілізатори напруги FORTE ACDR-10kVA
5 5 177 5 з 5
5635 грн
Стабілізатори напруги FORTE TDR-500VA
5 5 167 5 з 5
751 грн
Стабілізатори напруги FORTE DR600
4 5 65 4 з 5
639 грн
Стабілізатори напруги FORTE TVR-10000VA
5 5 173 5 з 5
4808 грн
Стабілізатори напруги FORTE TVR-5000VA
4 5 39 4 з 5
2629 грн
Стабілізатори напруги Daewoo DW-TM5KVA
4 5 64 4 з 5
5700 грн

У всіх сферах людської діяльності сьогодні активно використовується різне електрообладнання - в побуті, на виробничих підприємствах, в офісах і адміністративних будівлях. У зв'язку з цим стабілізатори напруги стали вкрай затребуваними приладами. Періодично в електромережах відбуваються проблеми з якістю електроенергії, що може виводити з ладу дорогу техніку. Але завдяки випрямлячів, які ви можете купити в магазині VDR, вам вдасться уникнути подібних ризиків.

Прилади для стабілізації мережі

За технологією, на якій базується функціонал приладу, розрізняють наступні типи стабілізаторів:

  1. Ферорезонансні. У їх конструкції відсутні автотрансформатори і використовується досить проста схема живлення. Зниження і підвищення напруги в них здійснюється за рахунок феррорезонансного ефекту, що представляє собою електромагнітне взаємодія між двома дроселями - з насиченим і ненасиченим сердечником. Їх головна перевага полягає у відсутності рухомих компонентів, які були б схильні до поломок. За рахунок цього забезпечується підвищення надійності і значний експлуатаційний ресурс. Регулювання мережевого каналу здійснюється плавно, що забезпечує точність регулювання напруги.
  2. Електромеханічні. Складаються з автотрансформатора і рухомого токоз'ємного контакту, виготовленого у вигляді щітки, ролика або повзунка. Контакт переміщається по обмотці, після чого плавно знижується або підвищується коефіцієнт трансформації, а надходить з мережі напруга коригується. Ключова перевага таких моделей полягає в тому, що регулювання виконується безперервно, при цьому точно і без спотворення синусоїди сигналу. Ще один важливий плюс такої апаратури - низька вартість.
  3. Релейні. Їх робота побудована на дискретній принципі стабілізації. Обмотки автотрансформатора перемикаються автоматично, при цьому пристрій сам вибирає ту, напруга якої в даний момент гранично близько до оптимальних значень. Здійснюється це за рахунок спрацювання силових електронних реле. Усім процесом керує контрольний блок. У порівнянні з електромеханічними аналогами релейні моделі спрацьовують істотно швидше. Також в них немає складних і дорогих деталей, в зв'язку з чим простіше виконувати ремонт і сервісне обслуговування. Ще одна важлива перевага цих пристроїв - висока стійкість до перевантажень, що забезпечує значний експлуатаційний ресурс. Дані стабілізатори зазвичай мають невеликий розмір і мало важать, не потребують додаткових системах охолодження і добре переносять низькі температури, тому можуть встановлюватися навіть на вулиці, якщо оснащені корпусом, що надійно захищає від дощів і снігу.
  4. Тиристорні. Їх конструкція і принцип роботи схожі з тими, що використовуються в релейних моделях. Але на відміну від останніх, в цьому аналогу перемикання обмоток здійснюється не за допомогою реле, а за допомогою спеціальних полупроднікових силових ключів, так званих тиристорів. За рахунок їх використання стабілізація виходить ще більш точною, а сам пристрій практично не видає шуму при роботі. До ключових переваг тиристорних приладів відноситься те, що в них немає механічних деталей, а напівпровідникові компоненти мають більший строк служби, адже майже не схильні до зносу. Крім того, вони не генерують електромагнітні перешкоди при роботі і володіють вкрай високим ККД, споживаючи мінімум енергії.

Асортимент нашого магазину буде постійно розширюватися, тому з часом ви зможете замовити у нас ще більше типів техніки, ніж зараз. Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками, тому ціна кожної товарної позиції точно відповідає її якості. Замовте зацікавила вас модель прямо зараз, і доставка до Харкова або інші міста області буде виконана в найкоротші терміни.