ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Садова і городня техніка у Харкові

Сінокосарки і кущорізи

Сінокосарки і кущорізи

Садові подрібнювачі та порохотяги

Садові подрібнювачі та порохотяги

Ставок і водойму

Ставок і водойму

Сільськогосподарська техніка

Сільськогосподарська техніка

У магазині VDR можна купити абсолютно все, що може знадобитися для догляду за городом і садом. Ціна наших товарів повністю відповідає загальним показникам їх якості, включаючи зносостійкість і продуктивність.

Техніка для догляду за городом і садом

У цій категорії наш асортимент в числі іншої продукції представлений також товарами наступних типів:

 1. Сільськогосподарська техніка. Міні-трактори, за допомогою яких в залежності від комплектації можна здійснювати передпосівний обробіток грунту, створення посіву та догляд за ним, зрошення та полив, внесення добрив збирання врожаю і післязбиральної обробки. Комплектуючі для техніки, різне навісне обладнання, мотори.
 2. Хімія для ставків. Допомагає очистити штучна водойма, перешкоджає появі водоростей, мулу, хвороботворних мікроорганізмів, грибкових культур. Існують спеціальні технічні пристосування для формування підходящої екосистеми в ставках, але вони справляються не з усіма проблемами, тому має сенс купувати спеціальні хімічні засоби для очищення води.
 3. Мотопомпи. Зважених водні насоси, що функціонують від ДВС. З їх допомогою відкачують відпрацьовану воду, виробляють полив полів з водойм, гасять пожежі, усувають наслідки техногенних аварій, осушують канали на будівельних об'єктах. У конструкції зазвичай передбачені фільтри, що відсівають сміття, який може знаходитися у воді.
 4. Садові подрібнювачі і пилососи. Подрібнювачі - це пристрої, що використовуються для спрощення утилізації залишків рослинності - гілок, листя, стебел і інших фрагментів. Садові пилососи часто бувають суміщені з такими приладами в єдину систему. Їх завдання полягає в зборі сміття, подрібнення і відправці в сміттєзбірник.
 5. Кущорізи та сінокосарки. Розроблено спеціально для заготівлі сіна, декоративної обробки або повної обрізки чагарників на городі, садовій ділянці. За типом приводу розрізняють електричні, бензинові та акумуляторні кущорізи. Сінокосарки, в залежності від місця розташування ріжучого елемента, можуть бути фронтальними, бічними і задніми.
 6. Обприскувачі. Призначені для зволоження грунту, наповнення коренів рослин поживними речовинами, боротьби з комахами-шкідниками. Після обприскування знижується температура повітря безпосередньо на невеликій відстані над грунтом. Розрізняють тракторні, стаціонарні і ручні моделі.
 7. Трактори і райдери. Садові трактори, часто використовувані в якості газонокосарок, прибирання снігу і листя. Конструкційні особливості райдера такі, що керуючи їм ви можете виконувати повноцінний розворот при мінімальному радіусі. Мотор у такої техніки розташовується в задньому сегменті, зазвичай під сидінням водія.
 8. Дроворуби. Верстати, що використовуються для заготівлі дров в побутових або професійних цілях. За принципом роботи розрізняють механічні, конусні, гвинтові, рейкові і гідравлічні пристрої. Для дачі найбільше підходять конусні дроворуби з електричним приводом.
 9. Грунторез і культиватори. Техніка для обробки ґрунту різних типів. Ефективний при підготовці грунту перед сезоном посадок, а також при вирішенні задач по скопуванням ділянок після збирання врожаю. За допомогою цих пристроїв можна виконувати операції по орання, культивації, розпушування, підгортання і багато інших.

Також у нас ви можете замовити сотні видів садового обладнання та інструментів, пристосування для догляду за газоном, штучну траву, насіння і добрива, мотокоси і тримери, ланцюгові пили, техніку для водопостачання сільськогосподарських об'єктів (насоси, гідроакумулятори та інше), прибирання снігу. Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни. Товари можна отримати в будь-якій точці Харкова і області.