ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Догляд за газоном у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Бензинові газонокосарки Hecht 5564 BS
4 5 63 4 з 5
26999 грн
Бензинові газонокосарки Hyundai Hyundai L 5100M
4 5 61 4 з 5
10809 грн
Газонокосарки-роботи SOLO by AL-KO Robolinho 4000
5 5 161 5 з 5
49000 грн
Газонокосарки електричні BLACK+DECKER BEMW351
4 5 62 4 з 5
3374 грн
Аератори, скарифікатори RYAN LAWNAIRE IV EST 754913C
4 5 67 4 з 5
129806 грн
Газонокосарки-роботи Gardena SILENO minimo 500
4 5 64 4 з 5
22999 грн
Бензинові газонокосарки Hyundai L 4610S
4 5 63 4 з 5
12135 грн
Газонокосарки електричні Greenworks GLM1035
4 5 70 4 з 5
3999 грн
Бензинові газонокосарки Grunhelm S461VHY
4 5 67 4 з 5
8679 грн

У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені прилади, за допомогою яких ви зможете створювати ідеально рівні, красиві газони. Ціна виробів повністю відповідає загальним показникам якості, включаючи зносостійкість і продуктивність.

Асортимент газонної техніки

Сьогодні ви можете купити у нас наступне обладнання даної категорії:

 1. Роторні косарки для високої трави. Техніка, призначена спеціально для очищення територій від бур'яну, дрібних чагарників, трави. Зрізання рослин здійснюється за допомогою обертових сталевих ножів. В якості силового агрегату в такому обладнанні використовуються бензинові мотори потужністю до 12 кінських сил, при цьому привід його підключається до задніх коліс, які виконують функцію ведучих. За особливостями конструкції та експлуатації розрізняють ручні, причіпні, напівнавісні і навісні роторні косарки.
 2. Роботи-газонокосарки. Самохідні засоби переміщування зазвичай на 4 або 3 колесах, виконаних з металу. Знизу до корпусу прикріплюються обертовий диск або гвинти, які контактуючи з рослинністю на великій швидкості, зрізають її. У комплектацію будь-якої моделі присутні блок управління, акумулятор для забезпечення автономної роботи техніки. Деякі роботи також оснащуються контейнерами для збору трави, але частіше вони відсутні, оскільки зазвичай рослинність подрібнюється настільки, що стає природним добривом, що не вимагає утилізації.
 3. Бензинові газонокосарки. Найпопулярніший тип техніки для обробки газонів. Функціонує на двигуні внутрішнього згоряння, за рахунок чого потужність пристрою є досить високою. Крім того, до переваг таких косарок відноситься мобільність, адже у них, на відміну від електричних аналогів, відсутній кабель, який потрібен тим для подачі живлення. Розрізняють самохідні і несамохідні моделі. Перші можуть рухатися вперед, використовуючи силу, яку вироблено двигуном. Оператору залишається їх тільки направляти. Другі необхідно штовхати вручну.
 4. Електричні газонокосарки. Працюють на електроенергії, володіють невеликою потужністю і не підходять для дуже великих газонів. Через необхідність підключати кабель, працювати з ними не так зручно, як з бензиновими. Але у них є важлива перевага - вони абсолютно безпечні для навколишнього середовища і працюють дуже тихо, тому в процесі косіння газонів електрокосарка оператор не доставляє дискомфорту людям, що знаходяться неподалік.
 5. Шпиндельні газонокосарки. Типова конструкція обладнання цього типу складається з ручки для управління, двох великих коліс і шпиндельного барабана, оснащеного ножами. Редуктор разом з ножами розміщені під надійним пластиковим корпусом, тому їм не загрожують волога, механічні пошкодження. Ріжуча частина рухається дуже швидко завдяки наявності підвищуючого редуктора. Леза розміщені на шпинделі і на нижньому сегменті апарату. Нижні ножі зрізають траву і відправляють її до шпинделя, тобто фактично машина начебто зрізає траву ножицями.
 6. Скарифікатори. Також цей тип пристроїв відомий під назвою «вертикуттер». Це прилад, призначений спеціально для прибирання з газону моху і рослинності, здійснення розпушування грунти. У нас в асортименті ви знайдете ще один схожий апарат - аератор. На відміну від скарифікатора, у нього в якості робочого інструменту використовуються спиці, а не леза, і він проколює ними землю.

Також у нас можна замовити різні приналежності, комплектуючі та додаткові деталі до газонокосаркам, аератори та іншого обладнання, необхідного для догляду за газонами. Доставка придбаних клієнтами приладів здійснюється гранично оперативно. Отримати свою покупку ви зможете в будь-якому районі Харкова і області.