ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Садові подрібнювачі та порохотяги у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Мотовоздуходувки, садові пилососи DeWalt DCM562P1
4 5 24 4 з 5
13199 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи SOLO by AL-KO 750 P
4 5 72 4 з 5
31999 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи EGO LB5800E
4 5 73 4 з 5
10799 грн
Подрібнювачі гілок Zipper ZI-HAEK4000
4 5 71 4 з 5
23870 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи Makita DUB 362 Z
4 5 71 4 з 5
7999 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи Maruyama BL8500SP
4 5 69 4 з 5
27025 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи TORO 51581
4 5 167 4 з 5
220590 грн
Подрібнювачі гілок Bosch AXT 25 D
4 5 77 4 з 5
19549 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи Metabo AG 18
4 5 21 4 з 5
4700 грн
2749 грн

Сьогодні догляд за садом став неймовірно простим, а для багатьох людей навіть дуже приємним заняттям. Адже існує безліч високотехнологічних приладів, які можна замовити в магазині VDR, щоб ця робота перетворилася для вас у зовсім просте, але не менш захоплююче заняття. При цьому ціна цієї техніки не змусить вас засмучуватися, адже вона повністю відповідає якості товарів.

Основні характеристики подрібнювачів і пилососів

Садові пилососи також відомі під назвами «бензопилосос» і «повітродувка» в колі людей, що займаються садом і городом на дозвіллі або в якості професійної діяльності. З їх допомогою виконують роботи, для проведення яких раніше використовувалися граблі та мітли.

Садовий пилосос дозволяє видалити з газону або вулиці дрібне сміття, пил, фрагменти скошеної трави. Він особливо зручний, коли потрібно прибрати сміття з місць, куди складно дістатися - будь то загороджені деревами або кущами ділянки, область між фрагментами будівель. Також з його допомогою можна чистити дощові стоки.

Пилососи для саду можуть мати різний функціонал, в залежності від моделі. Одні здатні видувати повітря і потужним потоком повітря розносити сміття в бік від обробного ділянки. Другі також можуть всмоктувати сміття і відправляти його у вбудований контейнер, а треті крім цього ще і подрібнюють великі фрагменти в процесі втягування.

За типом управління ці прилади поділяються на такі види:

  1. Ручні. Найпопулярніший варіант, простий в обслуговуванні і експлуатації. Може працювати як на електричному двигуні, так і на бензиновому.
  2. Ранцеві. Дуже зручні моделі. Фіксуються за спиною, завдяки чому руки залишаються вільними, рівномірно розподіляється маса приладу і знижується навантаження, що впливає на поперек і спину працівника.
  3. Самохідні. Найбільш потужний, продуктивний аналог. Зазвичай обладнується двигуном внутрішнього згоряння. Застосовується там, де потрібно обробити великі площі.

Вибираючи садовий пилосос потрібно звернути увагу на те, циркуляцію якого обсягу повітря може забезпечити пристрій за 1 хвилину. Цим визначається ефективність його роботи. Також має значення, який мотор використаний в конструкції - бензиновий або електричний. Бензинові пилососи мобільніші і потужні, зате електричні економічні і видають менше шуму в ході функціонування.

Подрібнювачі гілок

Ці апарати призначені для спрощення виконання робіт з утилізації фрагментів рослин, що залишаються після збирання прибудинкової території. Всі моделі поділяються на 2 категорії за видом ріжучої системи, яка може бути фрезерної або дискової.

Фрезерні подрібнюючі механізми виконані за типом шестерінки - суцільнолитий, міцною. Вони можуть переробляти гілки діаметром до 4.5 см. Подрібнювачі такої системи мають самовтягуюча функцію, завдяки якій вам не потрібно проштовхувати гілки руками, досить просто розмістити їх в воронці приладу, а він уже «сжует» його далі сам. Нерідко в них передбачена функція реверсу, яку можна використовувати в ситуації, коли завантажено надто багато гілок. Але варто зазначити, що найкраще фрезерні апарати подрібнюють саме сухі гілки середнього і великого розміру, а ось для дрібного сміття підходять не так добре.

У моделях дискової системи знаходяться металеві ножі кількістю від 2 штук і більше. Вал приводиться в рух приводом і передає його диску, який в свою чергу переробляє матеріал, що надходить в воронку. Найкраще дискові подрібнювачі справляються з невеликими свіжозрізаних гілками, травою, бур'янами, опалим листям. Можна їм кришити і сухі фрагменти деревини, але від них гострі деталі будуть затупляться істотно швидше.

Купити все це обладнання в кілька кліків ви можете в нашому онлайн-магазині. Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни. Товари можна отримати в будь-якій точці Харкова і області.