ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Техніка для обробки саду та городу у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Приладдя для культиваторів та мотоблоків AL-KO для МН 5007 R
4 5 66 4 з 5
649 грн
Приладдя для культиваторів та мотоблоків Agrix А6
4 5 66 4 з 5
860 грн
Культиватори і грунтофрези AGT 5580 GX200
4 5 66 4 з 5
28231 грн
Приладдя для культиваторів та мотоблоків АРА 56 см пара
4 5 66 4 з 5
1600 грн
Культиватори і грунтофрези FORTE 80-МС (помаранчевий)
4 5 65 4 з 5
10618 грн
Приладдя для культиваторів та мотоблоків Володар мотоблочная СМ-4
4 5 72 4 з 5
9990 грн
Приладдя для культиваторів та мотоблоків Володар до мотоблоку ПН1
4 5 66 4 з 5
1250 грн
Культиватори і грунтофрези FORTE 80-G3 (червоний)
4 5 65 4 з 5
15460 грн
14662 грн
Мотоблоки WEIMA WM1000N-6 DeLuxe
4 5 73 4 з 5
26000 грн

Техніка для обробки саду та городу в Харкові

У цьому розділі інтернет-магазину VDR можна замовити обладнання, за допомогою якого можна виконувати безліч різноманітних видів робіт на земельній ділянці - невеликому приватному або на великій території великого фермерського підприємства. Ціна техніки повністю відповідає загальним показникам якості, включаючи зносостійкість і продуктивність.

особливості мотоблоків

Мотоблоки - це малогабаритні трактори на одному або двох шасі, призначені для спрощення вирішення завдань по обробці грунту. По конструкції розрізняють 2 основних типи такої техніки: мотокультиватори (або мотоорудія) і колісні мотоблоки. У колісних моделях робота знаряддя, будь то фреза або пропольнік, здійснюється за рахунок руху, що забезпечується ходовою частиною, а в аналогових варіантах робочий інструмент монтується безпосередньо на провідну вісь.

Комплектація апарату може бути різною, але найчастіше вона залежить від його габаритів і маси. Важкі моделі базово обладнають переважно колісним плугом, а на легкі встановлюють фрезерні оснащення.

В ролі силового агрегату в мотоблок може виступати дизельний або бензиновий мотор. Електричні двигуни зазвичай не використовуються в зв'язку з їх недостатньою потужністю. У двигуні повинен бути передбачений автоматичний регулятор швидкості обертання, завдяки якому спрощується експлуатація техніки. Потужність мотора варіюється в діапазоні від 1 до 10 кінських сил. Трансмісія в конструкції використовується зубчастий, зубчато-червячная, ременно-зубчасто-ланцюгова або гідрооб'ємна.

Застосування мотоблоків в господарстві залежить від того, якими інструментами він укомплектований. У більшості випадків на них встановлюють:

 • фрези, окучник;
 • плуг, борону, косарку, напівпричіп;
 • культиватор, снігоочисник, бульдозерний відвал, граблі.

Всі ці знаряддя, як правило, купуються окремо від самого апарату. Крім цього мотоблок може виконувати функцію приводу для деяких видів стаціонарного сільськогосподарського або виробничого обладнання.

Культиватори та грунтофрези

Техніка цього типу застосовується для виконання різних видів робіт з обробки землі, включаючи вскапиваніе ділянок після збирання врожаю і підготовку грунту перед посадкою культур.

В основному таку апаратуру використовують для виконання наступних операцій на грунті:

 • розпушування,
 • культивація,
 • підгортання,
 • орання.

Всі ці види робіт потрібні будь-якому сільськогосподарському підприємству або домашньому господарству, що займається вирощуванням врожаю. При цьому потужні грунторез і культиватори можна використовувати для обробки грунту всіх типів, в тому числі звивистій, цільної, кам'янистій, піщаної.

Придбання подібного обладнання економить значну кількість часу садівникам, городникам і фахівцем по формуванню ландшафтного дизайну. Всі роботи можна проводити з додатком мінімуму фізичних зусиль, не привертаючи до вирішення завдання дорогу найману великогабаритну спецтехніку. Також завдяки культиваторів значно спрощується процес внесення в грунт компосту, мульчі і перегною з метою його збагачення поживними речовинами. У комплектацію може входити набір розбірних фрез, конструкція яких дозволяє налаштовує на власний розсуд ширину пропашки для міжрядної або суцільний пропашки.

Багато моделей оснащуються бензиновим двигуном з передачами переднього і заднього ходу, що істотно спрощує роботу оператора і робить апарат більш керованим.

Якщо хочете купити який-небудь з вищеописаних приладів, оформите замовлення в нашому магазині. Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни. Товари можна отримати в будь-якій точці Харкова і області.