ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Мотокоси і тримери у Харкові 

Популярні пропозиції розділу
Мотокоси Stiga SBC232D
5 5 182 5 з 5
5799 грн
Мотокоси INTERTOOL DT-2232
4 5 67 4 з 5
2825 грн
Мотокоси Grunhelm GR-3500 Professional
4 5 65 4 з 5
3064 грн
Мотокоси TIRAS KG-300
4 5 70 4 з 5
2070 грн
Тримери і електрокоси Stiga ST1100
4 5 32 4 з 5
3393 грн
Тримери і електрокоси Black&Decker BESTE630
4 5 71 4 з 5
2431 грн
Мотокоси Honda UMK435E3 UEET
4 5 39 4 з 5
16720 грн
Тримери і електрокоси Gardena SmallCut Li-23R Gar
4 5 64 4 з 5
3194 грн
Мотокоси Stiga SBC636D
4 5 67 4 з 5
10499 грн

В наш час існує багато високотехнологічних пристроїв, що значно спрощують процес догляду за газоном. Найбільш поширене обладнання в цій сфері - тримери і мотокоси. Ви можете купити їх в інтернет-магазині VDR. Ціна виробів повністю відповідає загальним показникам якості, включаючи зносостійкість і продуктивність.

Основні відмінності між цими апаратами

Тримерами прийнято називати косу, в конструкції якої мотор розташовується в нижньому сегменті. Коли ви стрижете нею траву, зрізання рослинності здійснюється за допомогою волосіні, при цьому фрези або сталеві ножі відсутні.

У той же час в Електрокоса двигун зазвичай розміщений внизу. Потужність таких апаратів вища. Ними зручніше стригти дрібні чагарники і сухостій, при цьому в залежності від моделі в якості ріжучого інструменту в ній може виступати металева фреза або волосінь. Також в косах передбачена можливість установки різноманітних насадок, наприклад кусторезов і Висоторіз, що робить їх більш універсальними і багатофункціональними, ніж тримери.

типи мотокос

За призначенням вони можуть бути побутовими і професійними. Перші відрізняються відмінними показниками продуктивності, можуть безупинно функціонувати протягом тривалого періоду. Вони мають зазвичай хорошою ергономікою корпусу і можуть витримувати вкрай серйозні навантаження. Оснащуються нерозбірними штангою, в яку вмонтований вал, який є приводом для ріжучої деталі. Через це професійна коса є досить великою, але зате головні компоненти механізму надійно захищені від пилу, бруду, вологи, чим забезпечується значний експлуатаційний ресурс.

Прилади побутового призначення мають менші розміри. Вони розраховані на догляд за невеликими домашніми господарствами, садами і городами. Потужність їх становить не більше 2 кінських сил. Штанга в такий мотокоси може бути зігнутою цільної або рознімної. Роз'ємні варіанти більш зручно експлуатувати, зберігати і транспортувати.

особливості триммеров

По механізму подачі волосіні розрізняють кілька типів техніки:

 1. Ручна. Коли потрібно подовжити лісочку для більш зручної роботи, потрібно вимкнути пристрій і власними руками виконати цю процедуру.
 2. Автоматична. Дорогий варіант, але набагато більш простий в експлуатації. Всі операції з волосінню здійснюються автоматично, зупиняти роботу не потрібно.
 3. Напівавтоматична. Ви можете зробити подовження волосіні не перериваючи функціонування двигуна, але для цього потрібно натиснути на відповідну кнопку.

Також тримери можуть мати різну форму рукояті, що до речі стосується і мотокос. Найбільш поширені конфігурації ручки:

 1. J-подібна. Її потрібно охоплювати так само, як і стандартну ручну косу, яка не має приводу.
 2. T-образна. За неї варто братися приблизно таким же чином, як за велосипедний кермо при їзді. Такими власниками оснащуються апарати, що мають велику масу.
 3. D-образна. Захоплюється долонею зверху. Найзручніший варіант для виконання операцій по підрізуванні кущів або невеликих дерев, коли потрібно остригати щось знаходиться на рівні людського зросту або вище.

Таким чином, для обробки дрібної трави використовуються переважно саме тримери. Для вирішення більш широкого спектру завдань краще підійде мотокоса. Що стосується мотора, то тут вибір залежить від передбачуваного обсягу робіт: чим він більший, тим вище ймовірність того, що вам краще буде замовити пристрій з потужним бензиновим силовим агрегатом, а не екологічним і малошумним, але не таким продуктивним електричним.

Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни. Товари можна отримати в будь-якій точці Харкова і області.