ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Алмазна техніка 

Популярні пропозиції розділу
Бензорізи-електрорізи Vulkan WC230 / 2600E (1630)
4 5 62 4 з 5
5989 грн
Диски алмазні DiStar Turbo Gabbro Max
5 5 65 5 з 5
920 грн
Диски алмазні DiStar 1A1R 125x1,1x8x22,23 Esthete
5 5 66 5 з 5
960 грн
Свердла сегментні алмазні TYROLIT Standard DDL
5 5 63 5 з 5
2040 грн
Алмазне обладнання маслостанції CEDIMA HAG-12.2
5 5 39 5 з 5
726154 грн
Дриль алмазного свердління, алмазна свердлильна техніка TYROLIT DRA-150
4 5 66 4 з 5
57000 грн
Нарізувачі швів CEDIMA CF50.2E
4 5 31 4 з 5
1631621 грн
Свердла сегментні алмазні TYROLIT Premium DDL-HH
5 5 63 5 з 5
3332 грн

З кожним роком, алмазна техніка замінює інші види для різання та свердління. Це і не дивно, тому що різні вібрації, шум та ін. не дають роботі стати найбільш точною і практичною. Як ви вже встигли зрозуміти, алмазна техніка має тільки переваги в будівельній сфері. Так, висока ціна визначає алмазну техніку саме для виробничих цілей. Якщо ж ви потребуєте в подібному алмазному обладнанні, то вам не варто втрачати час дарма, так як в інтернет-магазині VDR вже є всі необхідні саме для Вас. Персональні пропозиції для кожного клієнта. Так чого ж ви чекаєте?

Трохи про алмазному свердлінні

Фахівці не можуть нахвалювати алмазне обладнання. Головною її відмінністю є відсутність ударного навантаження, шуму і вібрацій. Тобто, із-за цих причин свердління і навіть буріння стає максимально ефективним та навіть безпечним. Зверніть увагу, що свердління в бетоні, особливо, застосовується в будівництві, тому алмазне обладнання застосовується широко. Також, ви повинні знати, що техніка такого виду вважається професійним будівельним обладнанням. Варто додати, що алмазне свердління і буріння є найбільш продуктивним, тобто часу потрібно менше, а результат буде якісніше і вище.

Головним достоїнством свердління отворів є максимальна точність. Монтажні роботи високого рівня складності просто не обійдуться без алмазної техніки. Тому, якщо ж ви вирішили придбати обладнання для алмазного різання бетону, вам потрібно звернутися в інтернет-магазин VDR!

Ще однією перевагою використання алмазної техніки, купити яку ви зібралися є повна відсутність пилу. Для цих потреб може використовуватися і гідравлічне придушення. Так як обладнання не має ударного навантаження, то бетон або навіть метал не піддається руйнуванню або навіть псування.

Яка техніка використовується?

Професіонали кажуть, що процес різання, свердління або навіть буріння сам по собі максимально простий. Єдина заковика в тому, що завжди потрібно дороге обладнання. Як показує практика, в більшості випадків використовується саме алмазна коронка і унікальна бурова установка.

Що ж стосується самих алмазних інструментів, то вони діляться на такі види:

 • Відрізні дошки
 • Інструмент для шліфування
 • Інструмент для фрезерування
 • Різні свердла
 • Полірувальний інструмент

Основні характеристики інструментів

Щоб розуміти інструмент і його якість, можна визначати їх за такими факторами:

 1. Конструкція. Саме від цієї властивості залежатиме і надійність, і агресивність, і універсальність. До речі, конструкція алмазного інструменту ще визначає, які види робіт може виконувати сама техніка. Якщо ж ви зібралися купити алмазне обладнання, насамперед, звертайте увагу саме на конструкцію.
 2. Обсяги алмазного робочого органу.
 3. Безпосередня поверхню для проведення робіт. Це означає, що вам варто вибирати поверхню, яка максимально покрита унікальним алмазним порошком.
 4. Клас обладнання. Варто сказати, що алмазна техніка може використовуватися в самих різних сферах. З цього випливає, що ми можемо розділити алмазні інструменти на такі категорії:
 • Універсальні
 • Економні
 • Клас стандарт
 • Преміум клас
 • Інструменти для професійного використання

Як правильно вибрати алмазне обладнання?

Алмазна техніка, купити яку ви зібралися, може коштувати чималих грошей. Саме тому, в першу чергу, варто визначитися з фронтом роботі, а також частоті використання, і лише після цього робити таку покупку.

Варто сказати, що в Україні досить проблематично купити таке обладнання. Але, не потрібно сумувати. Свердління отворів в бетоні стане дуже простим заняттям, особливо в Києві і за мінімальною ціною. Спасибі за це інтернет-магазину VDR.com.ua. Тільки у нас ви знайдете не тільки широкий асортимент потрібної техніки, але і персональні пропозиції для кожного. Якщо у вас виникли які-небудь питання, то вам достатньо звернутися до нас за індивідуальною консультацією. Ви можете бути впевнені, що наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання. Що може бути ще більш зручніше і практичніше? Тільки вигідні покупки саме у нас!