ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Алмазне обладнання маслостанції

Фільтри
маслостанція CEDIMA HAG310E
4 5 37
267 864 грн
Нет в наличии
 У порівняння
Пропонована маслостанція CEDIMA HAG310E відрізняється високою надійністю, безпекою в роботі і експлуатації, ефективністю і високою продуктивністю, тривалим терміном служби. Також вона проста і зручна в управлінні.
маслостанція CEDIMA HAG311B
4 5 41
285 478 грн
Нет в наличии
 У порівняння
Бензинова маслостанції; Hondа 9,6 кВт; 32 л_мин; 140 Бар
маслостанція CEDIMA HAG-12.1
5 5 46
599 760 грн
Нет в наличии
 У порівняння

Професійна маслостанція CEDIMA HAG-12.1 – це потужний гідравлічний агрегат, що володіє високими технічними показниками, які прекрасно поєднуються з зручністю і безпекою в експлуатації, а також простотою в управлінні.

маслостанція CEDIMA HAG-328
4 5 39
708 227 грн
Нет в наличии
 У порівняння
Сучасна маслостанція CEDIMA HAG-328 високої продуктивності створена спеціально для подачі тиску і енергії для ручних та настінних пив фірми CEDIMA. Вона відрізняється високим ступенем надійності і безпеки експлуатації, ефективністю і довговічністю.
маслостанція CEDIMA HAG-12.2
5 5 45
726 154 грн
Нет в наличии
 У порівняння
Маслостанція  CEDIMA HAG-12.2 – це професійна гідравлічна станція, яка була розроблена спеціально для приведення в дію настінних і ручних пив. Серед станцій інших виробників її виділяють простота в обігу, надійність і безпека в експлуатації, висока продуктивність і тривалий термін служби.

 

 

Фільтр

Маслостанція – це система, що забезпечує енергією саме різні обладнання. Відбувається це шляхом модифікації різної енергії в механічну. Маслостанція застосовується для координації рідин в промисловому обладнанні. Варто сказати, що маслостанція має перевагу порівняно з компресором, так як її розміри набагато менше, так і у використанні вона простіше. Професіонали вибирають дану установку, так як вона більш ергономічна при високому тиску. З усього вищесказаного можна зробити простий висновок, що маслостанція найбільш універсальна у використанні. Не дарма вона знайшла своє застосування в харчовій галузі, металообробної та навіть у сільському господарстві. Шукаєте для себе вигідні ціни. Вистачить поневірятися по інтернет. Вибирайте інтернет-магазин VDR і ви гарантовано залишитеся задоволені обслуговуванням, а також індивідуальним підходом.

Основна класифікація пристроїв

Зверніть увагу, що маслостанції можуть відрізнятися не тільки по потужності, але і навіть за типами приводів. Для того, щоб розрізняти було набагато легше, для нас представлена зручна класифікація. Отже, за типом пересування розрізняють:

  • Стаціонарні
  • Пересувні
  • Самохідні

Що ж стосується приводу, то існують гідравлічні маслостанції, електроприводні і дизельноприводные. Основною їх відмінністю є саме потужність. Як ви розумієте, чим вона більша, тим і продуктивність вище. Також, потужність, безпосередньо впливає на тип роботи.

Що потрібно знати при виборі?

Професіонали радять найперше звертати увагу саме на корисний об'єм бака, можливість охолодження рідин, співвідношення тиску рідини і бака. Не варто забувати і про технічне обслуговування. Варто сказати, що якщо його вчасно не проводити, то доведеться розщедритися на ремонт, а він, не відрізняється дешевизною.

Якщо ж говорити, про установку, то маслостанції можуть розміщуватися як на власному фундаменті, так і вбудовуватися в станину самої центрифуги. Зверніть увагу, що розташування ніяк не впливає на їх продуктивність. До цього відноситься вибір марки і навіть моделі. Зверніть увагу, що сертифікована продукція дасть вам можливість не тільки користуватися довговічно такою технікою, але і надасть всі необхідні гарантії якості. Якщо ж раптом відбудеться поломка, то ви можете вільно полагодити агрегат з гарантійного талону. Це буде особливою перевагою перед маслотанциями БО.

Особливе значення у виборі, а також подальшій роботі має ємність маслостанції, що вже включає в себе сумарний обсяг всіх споживачів енергії, а також продуктивність самого насоса. Саме від цього параметра залежить і тиск робочої рідини, і безперебійність роботи самої станції.

в Маслобак станції потрібен для пониження температури робочої рідини, а також для осідання домішок. Щоб робота була чіткої і злагодженої, масло в баку має трохи перевищувати ємність самої гідравлічної системи.

Придбати алмазне обладнання маслостанції і оформити доставку по Києву та іншим містам УкраїниЧасто задавані питання

Підбір маслостанции здійснюється під обладнання, якому необхідна подача гідравлічної рідини. Які саме характеристики повинна мати маслостанция - необхідно уточнювати в інструкції до підключеного обладнання або інструменту.
Якщо маслостанция буде подавати недостатній тиск робочої рідини - підключене устаткування не зможе повноцінно працювати. При підвищеному тиску - обладнання швидко вийде з ладу.

CEDIMA HAG-12.1 - 599 760 гривень
CEDIMA HAG311B - 285 477 гривень

Від компанії "CEDIMA":
HAG310E - 267 863 грн.
HAG311B - 285 477 грн.

Потужне обладнання CEDIMA HAG-12.2 - 726 154 грн., А також CEDIMA HAG-328 - 708 227 грн.