ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Круги алмазні відрізні для мокрого різання

Фільтри
За даним критеріям товар не знайдений.

 

 

Фільтр

Алмазний круг займає почесне лідерське місце, і вважається незамінним для шліфування і навіть заточування або доведення інструментів, що володіють твердим сплавом. Зверніть увагу, що алмазний круг набагато ефективніше, ніж його прямі конкуренти, наприклад, кола із зеленого карбіду кремнію. Це і не дивно. Варто сказати, що алмазний круг високоточною обробляє поверхні і не впливає на їх зовнішній вигляд. З-за того, що коло алмазний має високі ріжучі характеристики, то сила тертя і температура сильно знижується на тій поверхні, де проводиться рез. Алмазний круг вважається універсальним витратним матеріалом, що робить роботу набагато простіше і навіть высококачественнее. Купити алмазний круг за вигідною ціною можна в інтернет-магазині VDR!

Види алмазних кіл

Ви повинні розуміти, що алмазні кола можуть мати різну форму. Все залежить від необхідних робіт. Форма може бути і плоска, і чашкова, а тарілчаста, і навіть профільна. Це далеко не весь список.

Що стосується розміру самого кола, то вони відрізняються за величиною алмазного шару. Зверніть увагу, що ширина його вибирається в залежності від призначення, економічності і навіть ефективності. Загальноприйнятим значенням є 1,5-3 мм, а в окремих випадках це значення може досягати і 20 мм.

Сам же алмазний шар складається з декількох складових – це алмазні зерна, зв'язки і наповнювачі. Варто сказати, що найбільшою ефективністю користуються кола з 50% концентрацією алмазних зерен. Що ж стосується дисків з більшою концентрацією, наприклад, 100%, то вони використовуються рідко, з-за підвищеного витрати алмазів.

Зв'язки алмазних кіл

Щоб зробити ефективність алмазних кругів ще вище, використовуються різні зв'язки:

 • Металева. Являє собою використання бронзи, а також інших сплавів цього металу. Використовується для ручного заточення інструменту.
 • Органічна – використовується бакелітова органічна зв'язок, яка позитивно на швидкість обробки. Особливо позитивно ці диски проявили себе на точіння деталей з тонкими кромками. Ще одним позитивним властивістю є самозатачивание.
 • Керамічна – це щось середнє між першими двома типами. Даний вид зв'язки використовується для шліфування важкооброблюваних сталей, а також сплавів.

Споживання і використання алмазних дисків

Як ви вже зрозуміли, то алмазні кола можуть використовуватися не тільки для різу (алмазний круг для болгарки), але і для заточування різних деталей. Варто сказати, що алмазний круг, ціна якого може відрізнятися дорожнечею, має велику ефективність і навіть універсальність у використанні. Отже, ще одним застосуванням алмазних кругів є заточування пив, або токарних різців.

Якщо ми говоримо про застосування диска в якості ріжучого інструменту, то ми повинні враховувати спосіб різу. Фахівці розрізняють сухий і мокрий рез. Перший відрізняється тим, що при роботі до диска подається вода. Вона служить тільки, як охолодження, але і прибирає освіта будівельного пилу. При сухій ж різанні потрібно давати пилі відпочивати і остигати.

Алмазні відрізні круги

Дані матеріали представлені спеціальними колами, всередині яких знаходиться посадкове отвір. Алмазне напилення завдано саме по крайці. Варто сказати, що алмази, що використовуються в таких дисках, можуть відрізнятися як натуральністю, так і штучним походженням.

Зверніть увагу, що ріжуча кромка і бічна поверхня може бути самих різних видів. У зв'язку з цим, всі алмазні диски поділяються на такі види:

 • Корона - відрізняється плоскою бічною кромкою, в той час, як алмазний шар розташований повним кільцем.
 • Турбо – має алмазний шар повного кільця, а на бічних поверхнях є похилі канавки, що зменшують площу контакту з матеріалом. Варто сказати, що даний вид алмазного круга не потребує водяному охолодженні.
 • Сегментні - відрізняється даний вид тим, що алмазне напилення наноситься не по кільцю, а в окремих місцях, у вигляді зубців. Варто сказати, що продуктивність диска набагато вище з-за форми ріжучої кромки.
 • Турбо сегментні – мають хвилеподібну форму нанесення алмазного напилення. Зверніть увагу, що даний вид алмазного кола для болгарки відрізняється максимальною продуктивністю.

Придбати круги алмазні відрізні для мокрого різання і оформити доставку по Києву та іншим містам України