ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Заглибні пили

Фільтри
За даним критеріям товар не знайдений.

 

 

Фільтр

Серед широкого асортименту пилок для обробки дерева, окремої уваги заслуговує заглибна пила. Спектр їх використання може бути різною, наприклад, заглибна пила циркулярна служить для виготовлення пазів та щілин потрібної глибини. Тепер ви можете знайти всі види таких пив на одному ресурсі – це інтернет-магазин VDR! У нас є все для роботи, дому і навіть відпочинку. Вибирайте для себе лише найкраще у професіоналів!

Відмінності заглибних пив

Перше, що можна помітити – це положення диска. Диск для розпилювання знаходиться над підошвою, а також захищений кожухом. Диск знаходиться з краю, а «голова» трохи подпружинина. Варто сказати, що є регулювання глибини і навіть кут різу. Наприклад, заглибна пила Макіта, має навіть регулювання частоти обертання пильного диска і навіть плавний пуск.

Є відмінності і в принципі роботи. Вам, спочатку, варто вибрати кут різу і його глибину і тільки тоді переходити до роботи. Коли ми вибрали всі потрібні параметри, ми просто занурюємо пилку в заготовку і ведемо її по шині. Після завершення роботи, потрібно просто послабити натиск, і «голова» сама повернеться в початкове положення за рахунок пружин.

Заглибна пила з напрямною шиною зручніше у використанні. На підошві вже є спеціально призначені пази. Визначає така конструкція точність виробленої роботи – досить тільки виставити шину точно по заготовленим точкам. Саме тому заглибна пила з шиною – вважається професійним інструментом, так як вона дає можливість фугувати (обрізати крайки і довгі дошки найбільш точно).

до Речі, за рахунок положення диска для розпилювання з'являється можливість точно проводити рези навіть впритул до стіни. Фахівці стверджують, що завдяки занурювальний пилі можна розпилювати ламінат без сколів.

Як вибрати погружную пилу і зробити роботу простіше

Щоб купити і не помилитися ми повинні розуміти, що кожна фірма виробник пропонує нам свою комплектацію і навіть термін обслуговування. З цього можна зробити простий висновок: відомий виробник не підведе. Наприклад, вам сподобається працювати з занурювальний пилкою Макіта. Зверніть увагу, що занурювальні циркулярні пили можуть відрізнятися і за потужністю, тому уважно ознайомлюйтесь з усіма параметрами.

А щоб заощадити купу часу, вам достатньо зайти на VDR.com.ua. Для вашої повної консультації, професіонали своєї справи розкажуть вам не тільки про специфіку роботи, але і про всіх доступних характеристиках!

Придбати заглибні пили і оформити доставку по Києву та іншим містам України