ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Компресори 

Популярні пропозиції розділу
Компресори поршневі AirCast СБ4/Ф-500.LB75
4 5 63 4 з 5
35116 грн
Компресори поршневі WERK BM-2T50N
4 5 65 4 з 5
4692 грн
Компресори поршневі AIRPRESS HK 1500-500 15 бар
4 5 41 4 з 5
101112 грн
Компресори поршневі Cecatto FC2/24
5 5 172 5 з 5
3976 грн
Компресори поршневі WERK BM-2T24N
4 5 65 4 з 5
3563 грн
Компресори поршневі AirCast СБ4/С-90.W115/6
4 5 64 4 з 5
71177 грн
Компресори поршневі Stark 10500 SAWB Profi
4 5 66 4 з 5
43890 грн
Компресори поршневі Scheppach AIRFORCE-2
4 5 65 4 з 5
2665 грн
Компресори поршневі WERK BMW-50
4 5 65 4 з 5
4961 грн

Можна сказати, що компресори є універсальним, а також незамінним пристроєм, як в побуті, так і на виробництві. Варто сказати, що його використовують у багатьох сферах, навіть у медицині він знайшов своє застосування. Компресори – це механізм, що виробляє і подає повітря з надлишковим тиском. Як ви розумієте сила тиску залежить від самого компресора, купити який ви зібралися. Для вашої зручності, в інтернет-магазині ВДР представлені найбільш поширені моделі. Ви можете бути впевнені, що знайдете для себе саме те, що підійде для вашої роботи. Також, ми представимо вам лише оригінальні моделі високої якості за найбільш вигідною ціною. Купуйте обладнання тільки у професіоналів своєї справи!

Основні види компресорів

Зверніть увагу, що компресори можуть стискати і подавати не тільки повітря. У зв'язку з цим професіонали ділять обладнання на наступні види:

 • Газові. Дані моделі призначені для роботи з одним або кількома газами. Варто сказати, що з повітрям, газові компресори не працюють.
 • Повітряні. Як ви вже встигли здогадатися з назви, то встановлення цього типу працює тільки з повітрям. Тиск може становити 1,5 МегаПаскаля.
 • Багатоцільові компресори – це універсальні установки, тому вони використовуються для стиснення поперемінно декількох газів.
 • Многослужебные або спеціальні стискає відразу кілька газів одночасно.
 • Циркуляційні – забезпечують безперервну циркуляцію в замкнутому контурі.

Як ви розумієте, що різні установки служать для забезпечення комфортної роботи в самих різних напрямках. Якщо ж ви зібралися купити повітряний компресор, то спочатку виберіть тип робіт, який він буде виконувати і тільки тоді підбирайте для себе потрібну модель.

Класифікація повітряних компресорів

Варто сказати, що повітряні компресори не так прості на перший погляд. Вони можуть мати свою класифікацію, що залежить не тільки від типу робіт, але і від конструкції:

 1. Компресори поршневого типу. Ви повинні знати, що дані моделі винайшли першими. Але, скільки років пройшло, їх популярність зовсім не впала. Навіть навпаки, ці моделі широко використовуються на підприємствах. Професіонали дуже часто порівнюють принцип роботи компресора з двигуном внутрішнього згоряння, де обертається колінвал приводить в дію поршень самого приладу. Стискання повітря компресором може відбувається відразу декількома площинами поршня. Завдяки цьому їх так активно використовують практично у всіх виробничих потребах.
 2. Роторно-гвинтові компресори. Дані моделі прийнято вважати найбільш об'ємними. Щоб збільшити гвинтові обороти до максимуму в них відсутні клапани. Це дає можливість виробляти високий тиск невеликими розмірами самого пристрою. Дана властивість робить модель максимально простий і навіть практичною у використанні. Тільки уявіть, пристрої з потужністю не більш 250 кВт можуть створювати рівень тиску 13 бар.
 3. Роторно-пластинчасті насоси. Зверніть увагу на їх довільність, довговічність і надійність. Що ж стосується конкретних характеристик, то ви отримуєте потужність до 75 Квт, а також рівень тиску в 10 Бар.
 4. Мембранні компресори дуже походи по дії зі звичайними поршневими. Відрізняються вони саме робочою поверхнею, що представлена мембраною, виготовленої із спеціальних матеріалів, які здатні витримати найтриваліший цикл зворотно-поступальних рухів. Нагнітання газу або повітря відбувається шляхом коливання тієї ж мембрани. Як показує практика, найчастіше, виготовляється вона відразу з декількох шарів для підвищеної надійності.

Технічні характеристики

Як ви розумієте, що всі компресори ще поділяються і за таким властивостям, як продуктивність, потужність, надійність. Зверніть увагу, що кожен з них має свою цінову політику і навіть обмежену робочу спрямованість. До речі, важливим моментом є ще й розміри установки. Варто сказати, що особливо потужні пристрої представлені стаціонарним типом. Так, їх розміри можуть відрізнятися особливими габаритами. Але, як показує практика, майстри і професіонали цінують мобільність. Ці компресори можна завжди брати з собою, але потужність їх, звичайно, істотно нижче.

В залежності від робочого елемента розрізняють:

 1. Гвинтові компресори, що відрізняються своїми великими розмірами, але при цьому мають максимальну потужність і продуктивність. Також, професіонали відзначають його порівняно невисокий рівень шуму. При всіх своїх параметрах, гвинтові компресори є дуже простими у використанні, а також обслуговуванні.
 2. Поршневі моделі відрізняються своєю простою конструкцією: циліндр і поршень, що з'єднаний з кривошипно-шатунним механізмом. Стиснення повітря відбувається за рахунок зворотно-поступальних рухів цього поршня. Для того щоб повітря вільно ходив, дані компресори оснащені спеціальним випускних та впускним клапаном.

Використання компресорів

Як вже говорилося вище, то компресори є універсальним обладнанням, так як використовуються практично у всіх сферах, як побутових, так і промислових. Вибирати їх варто з розрахунку потужності та продуктивності. Таким чином, якщо вам потрібно купити компресор для довгої і особливо активної роботи, то варто зупинитися саме на гвинтових моделях.

Ремонтні роботи не обійдуться без компресора. При цьому, особливою популярністю користуються мобільні й переносні установки. Використовуються вони для підключення до них спеціального пневматичного інструменту, що працює на стислому повітрі.

Щоб вибрати для себе якісну і довговічну модель, давайте розглянемо декілька порад:

 • Якщо ж ви вирішили купити компресор в Києві, то ви повинні зробити це саме у професіоналів, а не по оголошенню. Використовуйте інтернет-магазин ВДР для всіх ваших покупок!
 • Виробник має величезне значення у виборі. Як показує практика, то відомі бренди не тільки дають тривалу гарантію на свої вироби, а й роблять їх свідомо з високоякісних матеріалів. Саме тому компресори від провідних виробників служать вірою і правдою найбільш довговічне!