Металообробне обладнання
- свердлильні верстати DeWalt
- свердлильний верстат Bosch
- свердлильний верстат Makita
- свердлильний верстат CORMAK
- свердлильні верстати Zipper
- свердлильний верстат Vulkan
- свердлильні верстати JET
- свердлильний верстат Proxxon
- свердлильний верстат Sturm
- свердлильний верстат на магнітному підставі Metallkraft
- верстат для заточування інструменту Scheppach
- верстат для заточування свердел Flagman
- верстат для заточування інструменту Holzkraft
- верстат для заточування інструменту MRCM
- верстат для заточування свердел Optimum
- верстат для заточування інструменту CORMAK
- верстат для заточування інструменту FDB Maschinen
В інтернет-магазині VDR ви знайдете найширший вибір металообробного обладнання. Наш інтернет-магазин надаємо не тільки вигідні ціни, але і максимально якісне обслуговування всіх клієнтів, у яке входить безкоштовна консультація і підбір правильного обладнання. Варто сказати, що у нас ви знайдете металлообарабатывающие верстати, як для побутового використання, так і обладнання, яке підійде для промислових масштабів. Вибирайте металообробне обладнання та верстати тільки у професіоналів своєї справи.
Основні класифікації верстатів по металу
Металообробне обладнання являє собою набір верстатів, що призначені для обробки металу шляхом зняття стружки або ж пластичної деформації. Ви повинні розуміти, що кожен вид обробки виробляється особливими типами верстатів. Професіонали виділяють окремі групи обладнання для обробки металу:
- Верстати токарної типу. В дану групу входять верстати для обробки поверхонь. Об'єднує їх той факт, що обробка здійснюється завдяки руху різального елемента.
- Свердлильні верстати для металу. В цю групу входять і розточувальні верстати різних моделей. Призначається обладнання для обробки круглих отворів. Переміщення може здійснюватися, як робочим столом, так і закріпленою заготовкою.
- Шліфувальний вигляд. У них застосовується саме абразивні шліфувальні круги.
- Полірувальний і доводочный вигляд. Об'єднує їх наявність абразивного ріжучого бруса, абразивних стрічок, порошків і навіть паст.
- Зубьеобрабатывающее обладнання включає в себе верстати, що призначені для обробки зубів коліс, у тому числі і шліфувальні.
- У фрезерної групи верстатів застосовується саме багатолезові інструменти – фрези.
- Стругальні верстати.
- Розрізні верстати використовуються для розрізання і навіть розпилювання качаних матеріалів, наприклад, швелерів, куточків і т. д.
- Протяжні верстати, також, мають багатолезовий інструмент, але тільки називається він протяжка.
- Резьбообрабатывающие. Як ви вже здогадалися з назви, вони застосовуються для виготовлення різьблення. Зверніть увагу, що верстати токарної групи в це число не входять.
- Найбільш універсальна група – це допоміжні верстати, яких ви не побачили у наведених групах.
Що ж стосується універсальності використання, то тут також є свої позначення. Розрізняють:
- Універсальні спеціалізовані верстати. Призначені вони для виробництва деталей однотипного виду, наприклад, корпусних або навіть ступінчастих.
- Універсальний спеціальні верстати. Застосовуються вони для виготовлення однієї деталі певного типу, що не відрізняється великою різницею в розмірах.
Для простоти визначення, є спеціальні позначення верстатів по точності:
- Н – це верстати нормальної або звичайної точності
- П – підвищена точність
- – верстати, що відрізняються високою точністю
- А – підвищена точність (виходячи з високою)
- З – особливо точні верстати
Відмінності між ступенем автоматизації металообробних верстатів
Ви повинні знати, що верстати для металообробки бувають двох типів:
- Автоматичні – ті верстати, у яких після наладки, всі рухи, включаючи завантаження і вивантаження деталей, заготовок, відбуваються автоматично.
- Напівавтоматичні відрізняються приблизно схожими характеристиками, тільки користувач власноруч здійснює завантаження і вивантаження деталей, а також запускає верстат.
Маса верстатів
Варто сказати, що маса інструменту може бути різною. Всі залежно від універсальності, функціоналу і навіть потужності. Якщо вірити фахівцям, то класифікація по масі така:
- Легкі верстати, що мають вагу не більше 1 тонни.
- Середні вже важать до 10 тонн
- Важкі. Тут існує кілька типів: великі з вагою до 30 тонн і важкі – від 30 до 100 тонн
- Всі верстати, що важать понад 100 тонн вважаються особливо тяжкими.
Основні поради щодо вибору
Ви повинні розуміти, що продаж верстатів може здійснюється буквально всі. Тільки є одна умова: ви не отримаєте належної гарантії, а також вам доведеться власноруч ремонтувати в разі проблем. Відмінним радою буде купувати таку техніку тільки в спеціалізованих магазинах, наприклад, VDR! Таким чином ви можете бути повністю впевнені в оригінальності продукції, а також її надійності і навіть довговічності.