ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Промислові пилососи 

Популярні пропозиції розділу
Промислові пилососи Metabo ASA 25 L PC
4 5 18 4 з 5
8073 грн
6225 грн
Промислові пилососи Metabo ASR 35 M ACP
4 5 17 4 з 5
24531 грн
Промислові пилососи Metabo ASR 50 M SC
4 5 17 4 з 5
24250 грн
Промислові пилососи DeWalt D27902
4 5 41 4 з 5
25802 грн
Промислові пилососи Lavor WT 20 X
4 5 64 4 з 5
3299 грн
Промислові пилососи Metabo ASA 32 L
4 5 18 4 з 5
7637 грн
5602 грн
Промислові пилососи Metabo ASR 35 L ACP
4 5 19 4 з 5
19461 грн
16000 грн
Промислові пилососи Cleancraft flexCAT 16 H
4 5 63 4 з 5
2828 грн

Промисловий пилосос позбавить вас не тільки звичайної будівельної пилу, але і від дрібної крихти, що є продуктом, наприклад, демонтажу стін. Новачки зададуться питанням про відмінність його від звичайного побутового пилососа. Так, часом навіть розміри не відрізнити, але вся справа в призначення і потужності. Наприклад, побутовий пилосос не впоратися з мелкофракционной будівельним пилом. Також, потужність побутового не дасть можливості засмоктувати дрібні камінці або навіть дерев'яну стружку. Як ви розумієте, він швидко забивається. Професійний промисловий пилосос, якраз і створений для серйозних завдань на будівництві, ремонті або ж виробництві. Мийні машини високого тиску, також допоможуть вам навести чистоту і порядок, навіть якщо мова йде про серйозні і великомасштабних забрудненнях. Придбати промисловий пилосос і мийний апарат високого тиску можна не тільки легко, але і вигідно, якщо ви є клієнтом інтернет-магазину VDR! Робіть покупки тільки у професіоналів своєї справи!

Основні характеристики промислових пилососів і мийок

Фахівці радять вибирати промислові пилососи виходячи з параметрів робіт, які він буде виконувати. Це дасть вам можливість і виконати все якісно, і не перевантажувати обладнання. Щоб ви завжди знали, який тип промислового пилососа вибирати, давайте розділимо їх на види, в залежності від ступеня забруднення:

 • L – низька ступінь забруднення.
 • М – говорить про середній рівень забруднення, тобто присутня і деревна і бетонний пил. Варто зауважити, що пропускання даних елементів становить 0,1%.
 • Н – висока ступінь забруднення: азбестова і канцерогенна пил з високим вмістом негативних речовин. В даному випадку, ступінь пропускання може досягати 0,005%.
 • ATEX – можна сказати, що будівельний пилосос, ціна якого відрізнятися високою вартістю – всеїдний. Вони навіть поглинають вибухонебезпечну пил.

Тепер давайте перейдемо до поняття потужностей і самому мотору. Як показує практика, то середня потужність промислового пилососа становить 300 Ватт. Як ви розумієте професійне обладнання набагато могутніше – 1,5 кВт. На що ж впливає потужність? Можна сказати, що це якась закономірність. Відповідно, чим вище потужність, тим сильніше всмоктування і довше тривалість роботи. Дуже важливим моментом є ступінь розрядження, що вказується в паскалях або ж барах. Не менш важливим параметром вважається продуктивність по всмоктуванню повітряних мас, що обчислюється у літрах. Якщо ж ви вирішили придбати промисловий пилосос, то насамперед звертайте увагу на ці параметри.

Види фільтрації

Незважаючи на досить широку класифікацію даного обладнання, всі промислові пилососи мають приблизно однаковий принцип роботи. Полягає він у тому, що двигун створює розрідження, при цьому повітряні маси разом зі сміттям і пилом всмоктуються в спеціальний резервуар, де і проводиться очищення. Чим вона набагато краще за встановлених якісних фільтрів. Перед вибором моделі, ви повинні уточнити всі ці деталі. Основними фільтрами є:

 1. Спеціальний мішок для уловлювання пилу і сміття. Виготовляються вони з паперу або ж із спеціальної щільної тканини. Останній тип потрібен саме для великих частинок, а паперові мішки ідеальні для дрібнодисперсного пилу. Тканинні мішки потрібно періодично вытрушивать, так як сміття накопичується. Якщо ж мішок буде повністю забитим, то всмоктування втратить частину потужностних характеристик.
 2. Фільтрація «циклон». Працює він таким чином, що будівельне сміття, під впливом відцентрової сили, потрапляє в спеціальний фільтр-контейнер. Основним типом застосування є збір зволоженого сміття і навіть рідини.
 3. Аквафільтр затримує різного роду пил, завдяки густо спіненій воді. Варто сказати, що дана технологія має відразу кілька зон для очищення, а також уловлювання дрібних частинок. Будівельний пилосос, ціна якого має високу вартість, однозначно укомплектований таким фільтром.

Купуємо якісну модель

тепер Давайте розбиратися, що нам потрібно і де це купити. Отже, ми повинні звертати увагу на такі фактори, як ступінь забруднення, щоб обрати для себе потрібний варіант пилососа. Далі, не забудьте про продуктивність устаткування, так як саме вона впливає на якість і навіть швидкість роботи. Перевіряйте цілісність виробу і всієї комплектації. Якщо ж ви не хочете втрачати на це час, тоді довіртеся професіоналам нашого інтернет-магазину. Вони запропонують вам найбільш повну консультацію і максимальний сервіс.