ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Будівельне обладнання 

Популярні пропозиції розділу
Віброплити Enar CRENA26GH
4 5 41 4 з 5
162373 грн
Бетономішалки FORTE EW8160P
5 5 64 5 з 5
7549 грн
Затирщик бетону Masalta MT24-2
4 5 64 4 з 5
32570 грн
Бетономішалки FORTE EW1230
5 5 65 5 з 5
10900 грн
Віброплити EnerSol ES 29140
4 5 66 4 з 5
12959 грн
Віброплити Enar TEN2540GH
4 5 41 4 з 5
120978 грн
Вібротрамбовки AGT CV65H
5 5 165 5 з 5
54158 грн
Віброплити Masalta MSH 160-2
4 5 65 4 з 5
35999 грн
Віброплити Vitals Master TP 70WT
4 5 66 4 з 5
16046 грн
Віброрейка Vitals 3,7 м VBF 36-4s
5 5 64 5 з 5
4756 грн

Вибирайте для себе потрібне будівельне обладнання тільки в інтернет-магазині ВДР. У нас ви знайдете широкий асортимент, вигідні ціни, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми розуміємо, як важливо для вас можливість вигідної покупки, тому ми представили вам найбільш якісне, довговічне будівельне обладнання. Ви повинні знати, що моделі даного інструменту можуть поділятися на побутові і професійні. Зверніть увагу, що при необхідності зробити ремонт будинку або ж будівельних робіт частотного типу, зовсім не обов'язково купувати професійне обладнання, так як по максимуму ви все одно не будете використовувати його, а переплатите на порядок вище. Щоб зробити правильний вибір звертайтеся саме до нас. В інтернет-магазині VDR ви завжди знайдете саме те, що вам потрібно!

Основні класифікації будівельного обладнання

Щоб вибирати було легше, професіонали розділили будівельні інструменти на кілька основних видів:

 • Земляні роботи
 • Дорожні
 • Бурові роботи
 • Оздоблювальні роботи
 • Ручне обладнання
 • Виброоборудование
 • Бетономішалки

Як ви розумієте, кожна з вищепредставленних категорій вміщує в себе певну техніку. Ця класифікація найбільш проста, так як дає можливість визначити необхідні роботи, а вже на цій основі і підбирати техніку!

Будівельне обладнання та техніка ВДР

Щоб ви завжди знали, що вибрати, інтернет магазин ВДР пропонує вам будівельне обладнання та техніку високого класу. Тільки у нас ви можете придбати:

 1. Бетономішалки всіх типів і розмірів. Варто сказати, що вони допоможуть вам заощадити сили і час.
 2. Віброплити – ідеальний варіант для ущільнення грунтів, а також сипучих порід.
 3. Выброрейки підійдуть для того, щоб бетон на кінцевій стадії було максимально рівним.
 4. Выбротрамбовки
 5. Затирочні машини по бетону не залишать шорсткостей або ж нерівностей, роблячи поверхню максимально якісною і гладкою.
 6. Освітлювальні системи
 7. Портативний вібратор з електроприводом для бетону.

Вибирайте тільки найкраще для необхідних робіт у професіоналів своєї справи!

Характеристики і призначення

Зверніть увагу, що саме від якості самого будівельного устаткування і залежить результат. Як ви розумієте, що обладнання для будівництва – це лише узагальнюючий фактор, який входить маса інструментів самого різного призначення. Але, щоб вибрати інструмент варто дотримуватися загальних правил:

 • Як вже говорилося раніше, при покупці варто звертати увагу на тип самого обладнання. Зрозуміло, що для побутового використання не потрібна бетономішалка надвеликих обсягів.
 • Довговічність і надійність. Щоб підібрати собі оптимально обладнання варто довіряти тільки перевіреним брендам. Так, у мережі ви знайдете масу пропозицій зробити ту ж выброплиту своїми руками. Але чи дає це якісь гарантії на якість роботи? Щоб ви не витратили гроші і час даремно вибирайте тільки спеціалістів, а також інтернет-магазин ВДР!
 • Простота і зручність – головний фактор продуктивності. Варто сказати, що таким обладнанням можна управлятися і без спеціальних знань. Досить докладно прочитати інструкцію і техпаспорт.

Що ж стосується призначення, то, перш за все, ви повинні визначити, які роботи будуть проводитися. Також, потрібно знати їх складність. Зверніть увагу, що точний розрахунок кількості обладнання дасть можливість уникнути простоїв в роботі, а також заощадити на купівлі витратних матеріалів.

Як показує практика, більшість техніки з будівельного обладнання може використовуватися, як універсальна і навіть багатофункціональна. Це означає, що для подібних робіт, вам не потрібно закуповувати різні види і типи інструменту. Якщо ж у вас виникли якісь запитання за призначенням, то ви можете сміливо звертатися в інтернет-магазин VDR.com.ua. Тільки у нас ви можете отримати найбільш повну консультацію та відповіді на поширені запитання. Ви можете бути впевнені, що отримаєте індивідуальний підхід та вигідні пропозиції. Тепер вам не потрібно довго шукати інформацію в мережі. Все, що вам потрібно вже є саме у нас!