ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Кламповые затискачі

Фільтри
За даним критеріям товар не знайдений.

 

 

Фільтр

З'єднання кламп являють собою асептичні сполуки, що здатні витримати тиск навіть у 10 атмосфер. Як ви розумієте, тобто моделі, які відрізняються підвищеними характеристиками. Як показує практика, то є і більш витривалі інструменти для з'єднання, але перш за все, головним завданням є оперативна збірка або розбирання трубопровідної системи. Саме тому clamp з'єднання є найбільш ефективним і зручним. Шукаєте для себе потрібне обладнання для роботи? Тоді вам варто оцінити асортимент інтернет-магазину ВДР! Тільки у нас ви знайдете відомі бренди за найвигіднішими цінами. Так чого ж ви чекаєте? Не потрібно витрачати час на пошуки, так як вже все є саме у нас!

Особливості конструкції

Щоб ви розуміли, як працює дане з'єднання, давайте ж розглянемо основні його частини і властивості:

 1. Хомут. Клампы, купити які ви збираєтеся незмінно будуть мати хомут, що виготовлений з нержавіючої сталі. У свою чергу складається він з півкілець, що з'єднуються штифтом.
 2. Спеціальне ущільнення. Варто сказати, що вони можуть бути з різного матеріалу. Якщо ж мова йде про підвищених температурах, то вам слід вибирати для себе ущільнення з підвищеними характеристиками.
 3. Штуцер. Як показує практика, то зазвичай їх два. Виготовлені також з нержавіючої сталі. Це цілком виправдано, так як вони постійно стикаються з поверхнею, тому і вимагають особливої якості.

Щоб з'єднати всю конструкцію вам не потрібно мати будь-яких додаткових чи спеціальних знань. Між штуцерами вставляється ущільнення і все це затискається хомутом. Професіонали радять приварити штуцери саме в розібраному стані, щоб ущільнення залишилося недоторканим.

Для чого використовується clamp з'єднання

Кламповое з'єднання, купити яку ви збираєтеся, може бути використане не тільки для того, щоб приварювати труби до труб, але і для шлангових надставок для рукавів, кульових кранів, різних заслінок. Зверніть увагу, що до фітингів можна приварити відповідні патрубки для нових кламп. З усього вищесказаного можна зробити простий висновок, що дані сполуки є найбільш універсальними і навіть простими у своїй категорії.

Як підібрати якісне кламп з'єднання

Щоб ваш вибір був завжди вдалий, ви можете відразу ж звернеться до фахівців своєї справи з інтернет-магазину ВДР. Можете бути впевнені, що вони розкажуть вам не тільки як підібрати недорого і якісно, але і дадуть пару слушну рад з приводу встановлення та подальшої роботи.

 • Щоб з'єднання кламп було максимально вдалим і вигідним, ви повинні вгадати з його розмірами. Перед покупкою переконайтеся, що всі зроблені виміри правильні і найбільш точні.
 • Вибирайте якісні матеріали. Як показує практика, економія на якості веде до повторної купівлі вже гідних інструментів і витратних матеріалів.
 • Купуйте тільки перевірені часом деталі. Якщо ж ви маєте досвід невеликий, тоді варто довіритися відомим брендам, які навіть тривалу гарантію дають на свої деталі.

Придбати кламповые затискачі і оформити доставку по Києву та іншим містам України