ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Генератори, електростанції



 

Популярні пропозиції розділу
Дизельні генератори Depco DK-175
4 5 69 4 з 5
14606021 грн
Дизельні генератори Depco DK-66
4 5 78 4 з 5
9141513 грн
Бензинові генератори EnerSol EPG-8500UE
4 5 75 4 з 5
37499 грн
Дизельні генератори BLITZ Energy BI 80
4 5 70 4 з 5
21201584 грн
Дизельні генератори Depco DK-33
4 5 72 4 з 5
7098712 грн
Дизельні генератори BLITZ Energy BM 30
4 5 70 4 з 5
13913540 грн
Дизельні генератори Depco DK-74
4 5 70 4 з 5
9499021 грн
Дизельні генератори BLITZ Energy BI 60
4 5 71 4 з 5
18220092 грн
Бензинові генератори AL-KO 3500 C
4 5 75 4 з 5
21999 грн
16999 грн
Дизельні генератори Himoinsa HYW-45 T5
4 5 72 4 з 5
493099 грн

Шукайте для себе безперебійне джерело живлення? Зверніть увагу на портативні або стаціонарні електростанції, в наш час їх більш, ніж достатньо, і кожен зможе підібрати генератор за своїм розрахунковим потреб для забезпечення автономної роботи електроприладів або постачання приватного будинку або котеджу. Є зовсім невеликі апарати, що працюють від газу, а є і моделі генераторів, які працюють на рідкому паливі, на зразок бензину або дизеля. Знаючи класифікацію, види і типи ви зможете істотно обмежити спектр пошуку і вибрати для себе найбільш підходящий варіант. А є й інший спосіб: замовте дзвінок в інтернет-магазині VDR.com.ua і наші фахівці нададуть вам повну консультацію, а також опис потрібної вам апаратури.

Генератори - основні поняття і застосування

Недарма кажуть, що все геніальне просто. Цим не відрізняється і генератор. Дана машина переводить механічний рух в електроенергію. Тобто механіка руху ротора і забезпечує появу потрібної нам енергії. З цього випливає, що генератори – найбільш універсальні вироби і можуть застосовуватися практично скрізь, навіть у домашніх умовах.

Класифікація генераторів

Особливістю генераторів є їх повна автономність від мереж або маси проводів. Його не порівняти з витком проводів, що висить позаду комп'ютера. Виходячи з цих понять, можна розділити генератори на такі типи:

  • Стаціонарні. В основному мають вигляд генераторних станцій. Вони просто незамінні в якості безперебійного джерела енергії, а також вигідні у використанні, особливо з нашими нинішніми тарифами.
  • Мобільні. Представлені більш компактними завершеними моделями. Варто сказати, що вони менш потужні, але за рахунок свого розміру можуть легко і просто транспортуватися для генерації електрики. Варіацій просто маса. На нашому сайті ви знайдете моделі, які може переносити одна людина, а також вироби побільше і більш ефективні у використанні.

На цьому класифікація тільки починається. Генератори можна поділяти і за режимом роботи, а також по тривалості харчування користувача:

  • Основні. Це явні лідери безперебійного живлення. Вони оснащені потужними дизельними двигунами і можуть працювати цілодобово безперервно.
  • Аварійні генератори або резервні. Використовуються вони для забезпечення живлення, коли основне джерело зникло. Їх часто можна зустріти в приватних заміських будинках. Вони можуть працювати як в автоматичному режимі, так і в ручному. Термін їх роботи, в середньому, може становити близько 3,5 годин.

Начебто нічого складного. Тоді переходимо до сфери використання. Кожен тлумачний консультант вам скаже, що є окремі модифікації, що призначені для:

  • Побутового використання. Як вже говорилося – часті будинку або невеликі офіси.
  • Професійного призначення. Жоден концерт чи заміське будівництво не обходиться без мобільних або переносних генераторів.
  • Ухил на промисловість. Сюди входить харчування заводів, аграрних і тваринницьких комплектів і інших великих об'єктів. Навіть суду працюють на такому харчуванні.

Створюваний струм може бути декількох рівнів:

  1. Однофазні – найпростіші генератори. Ідеально підходять для освітлення і живлення побутової техніки.
  2. Трифазні генератори використовуються для живлення трифазного силового обладнання типу. Використовуючи даний вид, у вас є можливість зробити розводку і живити однофазних споживачів.

Зверніть увагу, що прості генератори підпорядковуються звичайним користувачам. Але якщо мова йде про професійному обладнанні, то краще довіритися фахівцям і насолоджуватися результатом.

Генератори за типом використовуваного палива

Варто сказати, що існують генератори, що розрізняються саме за типом використовуваного сировини. Основними типами є:

  • Бензинові генератори – ставляться до мобільних установок силового дії. Можуть служити як основним, так і альтернативним спосіб забезпечення альтернативного харчування. В залежності від потужності, можуть відрізнятися за розмірами. Наприклад, до 1 кВт можуть мати розміри невеликої валізки. А моделі до 6 кВт – моноблоки більш великого розміру. Фактична потужність може відрізнятися в залежності від використаного двигуна.
  • Газові генератори газопоршенвой системи часто порівнюють з автомобільним двигуном: чим більше навантаження, тим більше витрата. В якості палива використовується пропан-бутан або метан. Зразкові показники витрати на один кіловат є: 0,330 г бутану або 0,45 квадратним метрів метану. Для використання газового генератора взимку потрібно спеціальний комплект використання при низьких температурах.
  • Дизельні генератори. Не важко здогадатися, що дизельні станції більш вигідні, так як вартість дизелю істотно нижче бензину. Дизельні генератори відмінно підходять для живлення навіть невеликих населених пунктів. Вони прості у використанні, а також обслуговуванні. Головне – щоб пального вистачило. Зверніть увагу, що генератор на дизельному паливі може працювати як основне джерело живлення, так і додатковий.

Щоб купити генератор було вигідно і навіть не дорого, вам обов'язково потрібно зайти на сайт VDR. Даний інтернет-магазин запропонує вам не тільки широкий асортимент і постійна наявність, але і якісне обслуговування і доставку. Усе для роботи – це VDR.com.ua