ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Догляд за газоном 

Популярні пропозиції розділу
Приналежності до газонокосаркам і аэраторам AL-KO Moweo 42.5 Li
5 5 69 5 з 5
699 грн
Аератори, скарифікатори RYAN LAWNAIRE V 744911D
4 5 74 4 з 5
4187740 грн
Газонокосарки електричні Bosch ROTAK 32
4 5 76 4 з 5
3899 грн
Газонокосарки електричні TORO 21863
4 5 77 4 з 5
40219 грн
Газонокосарки електричні Greenworks GLM1035
4 5 83 4 з 5
4995 грн
Бензинові газонокосарки Stiga Collector43
4 5 178 4 з 5
16399 грн
13399 грн
Аератори, скарифікатори RYAN LAWNAIRE IV EST 754913C
4 5 75 4 з 5
4776042 грн
Аератори, скарифікатори Greenworks G40DT30
4 5 72 4 з 5
9995 грн
Аератори, скарифікатори RYAN LAWNAIRE V EST 754915C
4 5 72 4 з 5
5391954 грн
Газонокосарки електричні Greenworks G40LM41
4 5 71 4 з 5
7995 грн
6999 грн

Щоб ваш газон завжди радував око, за ним потрібно доглядати. Як ви розумієте, знадобиться якісні інструменти, щоб догляд за газоном приносив задоволення і не створював зайвих проблем власникам заміських ділянок. Для таких цілей підійдуть пристрою для косіння трави - газонокосарки та аератори, для поліпшення якості дерну газонів. Варто сказати, що без них не обійтися, якщо ви бажаєте мати рівненький і привабливий газон. Зверніть увагу, що газонокосарки – це найбільш практична техніка, так як має безліч видів, а також призначається для різних навантажень. Якщо ж ви бажаєте привести свою лужок в порядок, то заходьте в інтернет-магазин ВДР. Тільки у нас ви знайдете всю необхідну техніку для саду і городу за вигідними цінами. З нами буде порядок і краса!

Класифікація косарок

Професіонали розрізняють кілька видів газонокосарки:

 • Циліндрична – використовується для стрижки тільки партерного газону. Звідси випливає і її дорожнеча.
 • Роторна газонокосарка найбільш проста у використанні. Вона ідеально підійде для будь-якої дачної ділянки. Принцип її роботи дуже нагадує звичайну косу: ножі обертаються на великій швидкості. Саме вона створює повітряний потік, що всмоктує траву всередину або викидає її в бік.

Що стосується харчування, то дану техніку поділяють на:

 1. Газонокосарка електрична. Основною перевагою даного устаткування є практично безшумна робота. Також, вона відрізняється легкістю, повної екологічністю, доступністю і простотою у використанні. Як ви розумієте, то електричні газонокосарки особливо прив'язані до постійного джерела живлення – розетки. Але, сучасні моделі, вже мають вбудовані акумулятори. Якщо ж у вас газон не відрізняється великою площею і 20 хвилин цілком вистачає на його обробку, то газонокосарка електрична – ваш кращий вибір.
 2. Акумуляторна газонокосарка - досить зручний і простий в обслуговуванні тип газонокосарок. Для роботи не вимагається суміш бензину і масла, тільки повний заряд акумулятора.
 3. Газонокосарка бензинова набагато автономнее в роботі. Це і не дивно. Як показує практика, те даними газонокосарками можна обробляти навіть великі галявини без особливих витрат часу. Ви повинні знати, що при всіх цих показниках, техніка на бензині досить гучна і виділяє вихлопні гази.

Як вибрати косарку

Зверніть увагу, що багато хто задається цим питанням. Давайте ж розглянемо основні властивості, на які потрібно дивитися в першу чергу:

 • Перше, на що варто звертати увагу, так це двигун.
 • Матеріал корпусу. Газонокосарка електрична, купити яку ви зібралися, може носити оцинкований метал або АБС-пластик.
 • Можливість регулювати висоту стрижки трави.
 • Максимальне і мінімальне значення ширини скошеної смуги.
 • Колеса газонокосарки, їх ширина і величина.
 • Доступні типи стрижки.

Аератори для газонів

Як ви розумієте, однієї стрижки і поливу не вистачить, щоб зробити з вашої галявини приклад для наслідування сусідам. Для цього необхідна часта аерація. Дана процедура проводиться для того, щоб розпушити грунт і дати їй можливість максимально ввібрати кисень. Якщо ж на ґрунті є рослинність, дати доступ кисню до коренів, можна з допомогою проколів. Варто сказати, що купити аератор для газону – означає зробити перший крок на шляху до зеленої і квітучій галявині біля будинку.

Класифікація аераторів

Ви повинні знати, що аератори, точно також, як і газонокосарки діляться на кілька видів:

 • Електричні аератори працюють або ж від розетки, або від акумуляторів. У будь-якому випадку, вони не виділяють шкідливих речовин і продуктів розпаду.
 • Бензинові аератори працюють набагато довше і ефективніше. Їх основна особливість в автономності та мобільності. Варто сказати, що вони ще і могутніше, ніж електричні аналоги.
 • Ручної аератор для газону – ідеальний варіант для використання в домашніх умовах. Якщо ж ви маєте зовсім невеликий газон, то навіщо вам зайвий раз витрачається. Управлятися з таким виробом під силу навіть дітям. Варто сказати, що є і великі моделі для ділянок побільше.

Вибираємо відповідний

 • Потужність двигуна визначає наскільки буде ефективним обладнання.
 • Ширина робочої частини інструменту. Як ви розумієте, то чим вона ширше, тим більше площа обробляє.
 • Корпус інструменту.
 • Збірник для трави.
 • використовуються для аерації ножів. Наприклад, є моделі, що дають можливість відразу прибирати старі пожухлу траву. Саме такі пристрої називаються скарифікатори.

Якісними і досить поширеними брендами, як газонокосарок, так і аераторів є Stiga, AL-KO, Husqvarna, Oleo-Mac, Honda, MTD. Вибираючи даних виробників, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну продукцію. Якщо ж у вас залишилися питання вибору підходящої техніки для догляду за газоном, то відразу ж звертайтеся в інтернет-магазин VDR! Саме у нас ви отримаєте найбільш повну консультацію по всіх питаннях.