ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 799-60-59
(096) 958-00-88
(073) 323-73-67
Basket
0
Кошик
phone

Садові подрібнювачі та порохотяги 

Популярні пропозиції розділу
Мотовоздуходувки, садові пилососи SOLO by AL-KO 750 P
4 5 72 4 з 5
31999 грн
Подрібнювачі гілок AL-KO Easy Crush MH 2810
4 5 76 4 з 5
11999 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи Makita DUB 362 Z
4 5 71 4 з 5
7999 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи TORO 51581
4 5 167 4 з 5
220590 грн
Подрібнювачі гілок Zipper ZI-GHAS2800
4 5 71 4 з 5
11100 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи DeWalt DCM562P1
4 5 24 4 з 5
13199 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи Stiga SBL2600
4 5 177 4 з 5
4399 грн
3499 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи DeWalt DCM562PB
4 5 71 4 з 5
6599 грн
Мотовоздуходувки, садові пилососи SOLO 468
4 5 70 4 з 5
19187 грн
Подрібнювачі гілок Bosch AXT 25 D
4 5 77 4 з 5
19549 грн

Щоб тримати свою галявину або газон в належному стані, мало буде однією газонокосарки або ж аератора. Що б прибирання сухого листя займала у вас мінімум часу і сил, вибирайте садовий пилосос. Він з легкістю замінить буквально всі садові приналежності для прибирання. Його особливість в тому, що максимально простий у використанні, а також займе у вас мінімум часу на прибирання. Також, він повністю автоматичний, відповідно, вам достатньо лише включити його. Широкий асортимент видів і типів садових пилососів та іншого обладнання ви завжди знайдете в інтернет-магазині ВДР. Ми порадуємо вас тільки оригінальною продукцією за вигідними цінами!

Основна класифікація обладнання

Варто сказати, що всі пилососи садового призначення відрізняються за багатьма ознаками, але головним є відмінності за типом пристрою:

 • Ручні пилососи представляються собою найбільш прості моделі. Саме звідси їх недорога і доступна для кожного ціна. Виходячи зі своїх невеликих розмірів, обладнання не може похвалитися потужністю, тому і призначається для невеликих ділянок. Зверніть увагу, що оснащений ручний пилосос лямкою для носіння його на плечі, а також ручкою для зручності транспортування. Як показує практика, ці моделі працюють від електричного двигуна.
 • Ранцеві моделі являють собою устатковання професійного призначення. Варто сказати, що бензиновий двигун розташований завжди за спиною оператора, звідси його назва – ранцевий садовий пилосос. Ви повинні знати, що бензиновий двигун набагато могутніше електричного, а також він має підвищені характеристики автономної роботи. Бензинова повітродувка використовується для очищення великих площ.
 • Колісні пилососи – справжні гіганти інженерної думки. Завдяки своїй унікальній потужності, дане устаткування може захоплювати площа до 65 см за раз. Варто сказати, що пристрої обладнані сміттєзбиральником до 200 літрів. Також, в комплекті може йти вбудований подрібнювач, який здатний перебити гілки, навіть діаметром 50 мм. Щоб максимально спростити роботу, деякі колісні моделі оснащені самохідним приводом. Користувачеві залишається лише направляти пилосос в потрібному напрямку. Повітродувки такого типу особливо корисні для прибирання надвеликих територій.

Який вибрати електричний або бензиновий двигун?

Як ви розумієте, то ці двигуни будуть доречні в зовсім різних ситуаціях. Щоб ви точно знали, де їх використовувати, давайте розглянемо основні переваги обох пилососів. Почнемо з електричного:

 • Повністю екологічні установки
 • Набагато економніше
 • Мають менші габарити і вага
 • Незамінні для прибирання невеликих територій

Переваги бензинових пилососів:

 • Велика потужність
 • Максимальна продуктивність
 • Можливість прибирати великі території за меншу кількість часу
 • Можуть бути обладнані сміттєзбиральником або ж подрібнювачем

Професіонали радять перед покупкою устаткування спочатку визначати фронт робіт, а вже потім вибирати потрібну модель. Це дасть вам можливість купити саме той пилосос, який потрібен вам для роботи.

Як вибрати пилосос для саду?

Даний раді дадуть вам можливість придбати для себе найбільш якісне обладнання, що ідеально підійде саме для ваших робіт:

 • Краще всього підбирати для себе універсальний пилосос, який може володіти наступними функціями:
 1. Повітродувка. Можна сказати, що це повітряна мітла. Вона цілком і повністю замінить вам граблі і віночок, так як повітряним потоком, вона направляє листя в потрібну сторону. Таким чином, ви сгребаете листя в купу, а потім, одним махом засасываете їх. Дуже зручно і практично.
 2. Подрібнювач. Зверніть увагу, що ця функція доступна тільки на моделях з підвищеною потужністю, тобто бензиновим двигуном. Потрібно це для того, щоб і пилосос, і подрібнювач працювали одночасно.
 3. Робіть покупки тільки у професіоналів своєї справи. Інтернет-магазин ВДР дасть вам можливість підібрати для себе потрібний апарат за вигідною ціною. Також, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки оригінальну продукцію, яка служить найбільш довговічне і практичне, навіть при активних навантаженнях.