ruuk
ruuk
  • Про нас
  • Акції
  • Статті
  • Консультація
  • Доставка
  • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Техніка для обробки саду та городу 

Популярні пропозиції розділу

Ми живемо у світі технологій, які покликані полегшити нашу працю. Обробка землі, напевно є одним з найбільш древніх і необхідних видів діяльності людини. Всю свою історію, ми винаходили різні пристосування для полегшення і прискорення обробітку своїх ділянок, наділів, городів та теплиць. Ми робили їх більш родючими, вносячи добрива, більш «чистими», борючись з бур'янами і підвищували врожай підгортаючи і сапаючи грядки. Підсумком цього технічного розвитку стали моторизовані пристрої, які здатні виконувати роботу замість нас за вспушиванию, оранці і того ж захоплення.

В даному розділі мова піде про підбір і те як правильно вибрати і купити культиватор і мотоблок. В цій короткій статті ми постараємося максимально стисло викласти основні принципи, конструктивні особливості і опис видів цих відданих та безвідмовних помічників будь-якого дачника або фермера.

Культиватори

Почнемо наш огляд з класифікації культиваторів і на їх прикладі розглянемо конструктивні особливості і основні вузли конструкції. Культиватор хобі класу вважається найпростішим. Він здатний виконувати нескладні операції з прополюванні міжрядь, вспушиванию легкого ґрунту на глибину до 10-15 см. В основі його конструкції лежить бензиновий двигун потужністю до 2 л. с. з черв'ячною передачею потужності на робочий орган – фрези з шаблевидними ножами. Виконуючи кругові рухи навколо фрезерної осі, ці ножі врізаються в ґрунт та подрібнюють її до легкого, пухнастого стану. Ширина оброблюваної ділянки ґрунту не перевищує 50 див. Також, якщо в конструкції культиватора фрези збірні, робоча ширина може варіюватися від 24 см до 30-50 см. До культиваторів хобі класу також можна віднести електричний культиватор. Він працює від мережі електроживлення і відрізняється тихою і «екологічно чистої» роботою.

Універсальний грунтофрез або напівпрофесійний культиватор призначений для виконання більш широкого кола робіт. Крім більшої продуктивності, він оснащується фрезами з шириною пропашкі до 60 див. Бензиновий двигун, як правило, це модель одного з провідних виробників:

  • Honda,
  • Robin-Subaru,
  • Briggs&Stratton

з потужності двигуна від 4 до 5 л. с. І, найбільш важлива і корисна особливість універсального культиватора, це задня, реверсивна передача. Через відносно великий маси культиватора, його буває складно отримати з поглиблень, канавок або ямок, в які він може «заритися» використовуючи тільки фізичну силу. З задньою передачею ви просто «виїжджаєте» з будь-яких складних ситуацій без додатка найменших зусиль з Вашого боку. Таким чином, універсальні культиватор підійдуть для більшості користувачів, город біля яких має площу в 10-15 соток.

Купити професійний культиватор, означає зробити важливий крок у механізації обробітку землі на великій земельній ділянці. Наприклад це може бути город площею до 20 соток. Професійний культиватор, як правило, важить близько 70-80 кг Він обладнаний потужними кованими фрезами на шестигранною осі з шириною обробки грунту в 80-100 див. Цей культиватор повинен мати знижену передачу і обов'язковий задній хід. Культиватор професійного класу здатний працювати з більшою кількістю різноманітного навісного обладнання. А при комплектації його колеса з гумовими шинами, він може служити в якості легкого транспортного засобу для перевезення різних вантажів у причепі.

Мотоблоки

Мотоблок, це самий просунутий моторизований апарат по обробці грунту. Він може комплектуватися бензиновим або дизельним двигуном. Мотоблоки бувають вузькоспеціалізованими. Приміром просапної мотоблок має свою, унікальну конструкцію і призначений для пропашкі ділянок в кілька гектарів. Мотоблоки мають вал відбору потужності, який розширює функціональність і недосяжних для культиваторів горизонтів. Мотоблок може бути обладнаний щіткою, фрезою активної, відвалом, сенокосилкой і іншими корисними агрегатами. Мотоблок має сенс купувати тільки якщо Ви розраховуєте використовувати його, як кажуть, «по повній». Підходити до вибору і покупці мотоблоку потрібно з особливою відповідальністю і знанням справи.

Сьогодні культиватори набувають діти для батьків, які живуть у селах або на дачах, початківці і досвідчені фермери, приватні користувачі, які не бажають «надривати спину» і віддають перевагу витрачати свої сили для більш приємних і не утомливих видів відпочинку на природі.

Ми сподіваємося, що цей короткий огляд культиваторів допоможе Вам зробити правильний вибір. Але. Якщо у Вас виникли які-небудь питання щодо вибору та придбання культиватора або мотоблока, звертайтеся до співробітників нашого магазину і вони із задоволенням підкажуть Вам дійсно правильне рішення стоїть перед Вами завдання.