ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Мотокоси і тримери 

Популярні пропозиції розділу
Тримери і електрокоси Fieldmann FZS 2305E
4 5 67 4 з 5
825 грн
Тримери і електрокоси INTERTOOL DT-2246
4 5 64 4 з 5
2399 грн
Мотокоси Vitals Professional BK 4325ea ENERGY
4 5 68 4 з 5
4050 грн
Тримери і електрокоси AL-KO GTE 550
4 5 38 4 з 5
2699 грн
Тримери і електрокоси Black&Decker BESTA525
4 5 69 4 з 5
2201 грн
Приналежності до мотокоса і тримери Maruyama High Tech (420282)
4 5 66 4 з 5
833 грн
Мотокоси ALPINA ABR1.0EJ
4 5 63 4 з 5
3599 грн
Мотокоси Daewoo DABC 420
4 5 66 4 з 5
4495 грн
Мотокоси Vitals BK 4321h
4 5 69 4 з 5
3163 грн
Мотокоси Stiga SBC232D
5 5 182 5 з 5
5799 грн

Щоб привести галявину в належний вигляд, потрібно не тільки газонокосарка або аератор, але і мотокоса. Варто сказати, що дане устаткування може впоратися навіть з самими численними парослями. Використовується бензокоса для підстригання трави та чагарників на нерівних поверхнях. Зверніть увагу, що вона швидко усуне сухостій і заощадить вам масу часу. Щоб робота була максимально ефективною і практичною, вам варто використовувати тільки найкращі та найбільш якісні мотокоси і тримери для невеликих ділянок робіт. Саме такі моделі ви знайдете в інтернет-магазині ВДР. Тільки у нас оригінальне обладнання за вигідними цінами!

Основна класифікація інструментів

Ви повинні знати, що купити бензокосу – значить завжди тримати свою галявині в повному порядку. Як показує практика, то ви можете використовувати її для усунення бур'янів, довгої трави або молодих дерев. Існують також спеціальні насадки, що допоможуть вирівняти живоплоти, а також клумби. Щоб ви завжди знали, який тип і вид інструмента вам потрібен, давайте розглянемо основні відмінності в моделях:

 • Професійні мотокоси використовуються виключно на промисловій сфері. Ви часто можете побачити їх у комунальних служб. Варто сказати, що професійні моделі призначаються для активних і тривалих навантажень. Зверніть увагу, що штанга професійних мотокіс нерозбірна. Так, це незручно при транспортуванні, зате в пристрій не потрапляє пісок або бруд.
 • Напівпрофесійні моделі відрізняються меншими показниками потужності. Як показує практика, то їх використовують ландшафтні дизайнери або професійні садівники. Як ви розумієте, вага і габарити інструменту істотно нижче, ніж в професійних моделях.
 • Побутові інструменти. Це найпоширеніші моделі, які використовуються для усунення бур'янів або ж небажаних заростей на площі до 20 соток. Зовнішній вид даних моделей представлений зігнутої штангою, яка дуже просто розбирається. Це позитивно впливає на мобільність і практичність у використанні. Зверніть увагу, що користуватися побутовою мотокосою дуже просто, так як вона досить легка.

Щоб робота була ще простіше, виробники виготовляють різні типи двигунів для мотокіс і тримерів:

 • Бензокоса відрізняється підвищеною потужністю, продуктивність, а також часом автономної роботи. Варто сказати, що вони більш ефективні у роботі із-за відсутності різних силових кабелів або проводів.
 • Электрокоса використовується для обробки невеликих ділянок. Як ви розумієте, що наявність постійного джерела енергії обов'язкове. З-за цього ви не зможете далеко відійти від будинку або розетки. Ви повинні знати, що електрокоси набагато легше і зручніше у використанні, ніж моделі з двигунами внутрішнього згоряння. Головною перевагою електричного інструменту є його повна екологічність.
 • Мотокоси на акумуляторах – більш-менш універсальний варіант. По потужності вони приблизно такі ж, як електричні, тільки можуть працювати без проводів. Ви повинні знати, що час їх роботи варіюється в межах години.

Основні особливості

Якщо ж ви зібралися купити тример в Києві, то ви повинні знати основні особливості даного інструменту. Перш за все, давайте приділимо увагу конструкції:

 1. Штанга. Для зручності користування передбачені відразу кілька варіантів: пряма, вигнута і розбірна.
 2. Двигун. Якщо ж ви потребуєте в обробці великих територій, то краще всього підійде бензиновий двигун.
 3. Головка для косіння. Ви повинні знати, що косіння відбувається за рахунок використання волосіні. При чому подача може здійснюватися як автоматично, так і напівавтоматичним шляхом.
 4. Елементи різання представляються ножами і волосінню.
 5. Рукоятка. Тут уже все залежить від ваших особистих відчуттів. Варто сказати, що існують d-образні, t або u-образні моделі.

На що звертати увагу при виборі інструменту

Щоб вибрати для себе якісний тріммер або мотокосу, ви повинні першим ділом дивитись на:

 • Тип двигуна і його потужність. Тут все залежить саме від типу і складності роботи.
 • Корпус, його габарити і вага. Ви повинні знати, що професійні моделі мають підвищені значення ваги і розмірів. Так, вони могутніше, але і оператор швидше втомлюється.
 • Правильно підібрані ножі істотно полегшують завдання і дають можливість усувати навіть молоді дерева.
 • Щоб правильно обрати форму рукоятки, варто перш випробувати її.

Щоб вибрати для себе кращу і найбільш підходящу модель, вам достатньо лише зайти в інтернет-магазин ВДР!