ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Насоси, насосні станції 

Популярні пропозиції розділу
Занурювальні насоси Metabo TBP 4000 M
4 5 36 4 з 5
11963 грн
Садові насоси AL-KO Easy Jet 3600
5 5 65 5 з 5
3999 грн
3399 грн
Садові насоси Atlantic MD1500
5 5 65 5 з 5
8689 грн
Садові насоси Metabo P 6000 Inox
4 5 36 4 з 5
7530 грн
Занурювальні насоси WERK SPD-8H (72999)
5 5 66 5 з 5
1188 грн
Насосні станції Vitals Aqua AVQ 220-2g
5 5 67 5 з 5
1364 грн
Насосні станції Metabo HWW 3300/25 G
4 5 38 4 з 5
5423 грн
4145 грн
Занурювальні насоси Metabo TP 8000 S
4 5 36 4 з 5
2367 грн
1991 грн

Насоси для перекачування або подачі води – це незамінне обладнання для якісного та безперебійного водопостачання, як у приватному господарстві, так і в промислових цілях. Особливо без них не обійтися на дачі або заміських будинках. Як ви розумієте, то вибір насоса для води досить складний, оскільки сучасний ринок рясніє широким асортименту модифікацій різних моделей. Щоб у вас завжди була можливість придбати для себе підходящу насосну станцію або насос для поливу, заходьте в інтернет-магазин ВДР! Тільки у нас ви знайдете все, що потрібно для роботи по найкращим цінам. З нами не тільки вигідно, але і максимально зручно.

Якими бувають насоси?

Щоб ви точно знали, який тип і вид насоса потрібен саме вам, давайте розглянемо їх зі сторони мети використання:

 • Занурювальні насоси
 1. Свердловинні моделі. Вже з назви можна здогадатися навіщо потрібні такі насоси. Так, вони застосовуються переважно у свердловинах.
 2. Дренажні насоси. Варто сказати, що вони діляться на ті, що працюють тільки з чистою водою, і ті, що працюють з брудною.
 3. Насоси колодязного типу необхідні для установки в шахтних колодязях.
 • Поверхневі насоси
 1. Фонтанні моделі.
 2. Установки для каналізації. Ви повинні знати, що існують зовнішні і внутрішні модифікації у використанні.
 3. Насосні станції

Основна класифікація моделей насосів і насосних станцій

Зверніть увагу, що всі типи насосів можуть мати зовсім різні способи харчування. Це обумовлено тим, що сам насос може використовуватися в умовах відсутності електроенергії. Отже, за типом живлення, насоси можуть бути наступних видів:

 1. Електричний водяний насос. Як ви розумієте, то для роботи самого мотора потрібно постійне наявність змінного струму. Так, у деякому роді, дані насоси залежні від постійного джерела живлення, але при цьому не потрібно піклуватися про поповнення палива. Зверніть увагу на той факт, що використовувати електричний насос потрібно тільки в сприятливих умовах, так як всі електричні прилади дуже бояться води.
 2. Насоси на рідкому паливі:
 • Бензинові агрегати працюють на бензиново-масляної суміші, що готується в певних пропорціях. Варто сказати, що вони більш тихі, а також мають цілком доступну ціну.
 • Дизельні моделі працюють виключно на солярці. Дані моделі економним використанням палива. Так, вони потужніші, ніж бензинові агрегати, але і при цьому і гучніше.

Ви повинні знати, що насоси на рідкому паливі відрізняються підвищеними характеристиками мобільності, а також автономності. Якщо ж потрібно використовувати насос в місцях, де перебої електроенергії – нормальна справа, то краще всього вибирати саме мотопомпи.

Якщо ж говорити, про що перекачується воді, то насоси також відрізняються:

 • Моделі для чистої води призначені для рідин з вмістом твердих домішок не більше 150 грамів на метр кубічний. До даних моделей можна віднести і свердловинні, і колодязні, а також всі різновиди поверхневих насосів.
 • Насоси для води з середнім ступенем забруднення можуть працювати з рідинами де вміст твердих частинок досягає 200 грамів на метр кубічний. Сюди можна віднести дренажні насоси, фонтанні, циркулярні.
 • Для брудної води. Дані моделі працюють з рідину, де наявність твердих домішок може перевищувати позначку в 200 м на кубометр. До даної категорії відносяться каналізаційні, дренажні насоси.

Трохи конкретики

Так як ми знаємо основні види і типи насосів, давайте розглянемо деякі з них більш конкретно.

 1. Якщо ж необхідно перекачувати воду з шахтних колодязів, то застосовується саме колодязні насоси. Зверніть увагу, що глибина занурення даних агрегатів зовсім невелика. Колодязні насоси призначена для чистих рідин, а також перекачування питної води. Варто сказати, що модність і продуктивність вражають, але при цьому і досить великі габарити.
 2. Поверхневий насос – це моделі, що використовуються в побутових цілях. Якщо ж ви обираєте для себе насос для поливу городу, підйому тиску в системі водопостачання, то краще всього вибирати саме поверхневі агрегати. З особливостей таких моделей можна виділити невеликі розміри, простоту у використанні, а також економічність. Варто сказати, що поверхневі насоси можуть працювати, як автономні насосні станції, якщо підключити до них додаткову автоматику. Транспортування води в поверхневих насосах може відрізнятися. Саме тому виділяють:
 • Вихрові. Називаються вони так тому, що мають особливу форму лопатей робочого колеса, що і закручує рідина. Якщо ж порівнювати, вихровий і відцентровий насоси, то перший буде мати перевагу, у вигляді підвищеного напору.
 • Відцентрові насоси – це досить масивні моделі. Мають лопаті, які розкидають воду по стінках робочої камери.
 1. Насоси дренажного типу будуть відмінним придбанням для перекачування забрудненої води. Використовується він, як для водойм, так і для затоплених підвалів, котлованів і навіть траншей. Дана модифікація може легко справлятися з рідиною і великою кількістю піску, трави або глини. Розрізняють дренажні насоси для чистої води, так і для середньо забрудненою.

Вибираємо побутовий насос

На що ж звернути увагу при виборі насоса? Щоб в домашніх умовах агрегат вас радував, потрібно дивитися на такі особливості:

 • Продуктивність.
 • Напір.
 • Вода з якою доведеться працювати.
 • Тип живлення насоса.
 • Наявність додаткових речей до насосів.

Важливим елементом при виборі, є вибір виробника. Не варто витрачати час на пошук інформації. У вас завжди є можливість зайти в інтернет-магазин ВДР і вибрати необхідний насос. Якщо ж виникнуть якісь питання, ви завжди можете скористатися безкоштовною консультацією професіоналів!