ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Сінокосарки і кущорізи 

Популярні пропозиції розділу
Кущорізи Metabo HS 8765
4 5 17 4 з 5
6552 грн
5714 грн
Кущорізи Fieldmann FZN 4101-A
4 5 66 4 з 5
919 грн
Кущорізи Metabo HS 8755
4 5 17 4 з 5
6513 грн
5602 грн
Кущорізи ECHO HC-1500
4 5 42 4 з 5
9922 грн
Кущорізи Metabo HS 8745
4 5 18 4 з 5
6435 грн
5602 грн
Кущорізи Bosch ASB
4 5 38 4 з 5
4899 грн
Кущорізи AL-KO HT 550 SafetyCut
4 5 38 4 з 5
3799 грн
Кущорізи Stiga SHT600
4 5 37 4 з 5
3498 грн
Кущорізи Fieldmann FZN 2001-E
4 5 66 4 з 5
1660 грн

Робота на землі завжди відрізнялася складністю і високими фізичними витратами. Завдяки турботі виробників техніки, ми з вами можемо зробити наш праця набагато легше і простіше. Що ж стосується заготівлі фуражу, то вам ідеально згодиться сінокосарка. Варто сказати, що наявність широкого асортименту видів і типів дасть вам можливість автоматизувати роботу, аж до збору. В інтернет-магазині ВДР ви точно знайдете для себе відповідне обладнання, так як у нас є ще і кущорізи. Одним словом, весь асортимент для вашої зручності та якісної роботи!

Класифікація обладнання

Ви повинні знати, що сінокосарки, за способом агрегатування поділяються на наступні види:

 • Сінокосарка самохідна
 • Причіпна
 • Навісна
 • Напівнавісні або ж напівпричіпні

Щоб робота була виконана найбільш якісно, потрібно використовувати окремі типи різальних елементів:

 • Однобрусные косарки використовуються для невеликих ділянок. Встановлюється дане обладнання праворуч колісного трактора. Також є моделі, які можуть агрегатуватися, як ззаду, так і спереду.
 • Двухбрусные призначені для середніх полів.
 • Трехбрусные підходять для активного використання на полях великої площі. Використовуються відносно поздовжньої осі трактора з виносом вправо.
 • Пятибрусные

Зверніть увагу на той факт, що сінокосарка, купити яку ви зібралися може відрізнятися по розташуванню ріжучого апарату:

 1. Бічні
 2. Задні
 3. Фронтальні

Універсальний ріжучий апарат має саме сегментна сінокосарка. Найпоширенішим типом є саме моделі нормального зрізу.

Кущоріз - особливості та застосування

Якщо ж догляд за кущами став займати занадто багато часу, то вам варто подумати про покупку електричного або ж акумуляторного кущоріза. Варто сказати, що дане обладнання зробить вашу роботу набагато легше і при цьому якісніше. Щоб ви точно знали, який тип кущоріза підійде саме під ваші запити, давайте розглянемо основні види цього обладнання:

 • Ножиці для кущів механічні – це найпростіші моделі. Варто сказати, що вони чудово підійдуть для роботи з парою-трійкою кущів. Якщо ж мова йде про кількості більше п'яти кущів, то дані ножиці вам не підійдуть.
 • Акумуляторні кущорізи відрізняються своєю легкістю і мобільністю. Ви можете скрізь їх брати для роботи, так як багато місця вони точно не займуть. Що ж стосується ваги, то не всі моделі досягають навіть 2 кг. Саме ця особливість дає можливість працювати з ними кожному. Також, акумуляторні кущорізи відрізняються максимальною простотою у використанні. Для цього не потрібно мати спеціальних знань, а достатньо просто прочитати інструкцію. Також, моделі цього типу відрізняються відсутністю кабелів і не просять палива. Достатньо їх тільки заряджати перед роботою.
 • Кущоріз електричний набагато могутніше акумуляторного. Як показує практика, то з їх допомогою можна створювати цілі зелених скульптури. Для цього достатньо тільки одного такого пристрою. Особливістю використання даного устаткування є повна екологічність та безшумність. Єдиною незручністю є наявність постійного джерела живлення. Це і перешкоджає мобільності та автономності у використанні електричних моделей.
 • Кущоріз бензиновий – це найбільш потужні і практичний представник кущорізів. Завдяки його функціональності, ним можна працювати навіть з жорсткими і товстими гілками. Також, дане устаткування абсолютно не боїться погодних умов, тому сире листя йому ні почому.

Як вибрати для себе якісне обладнання

Для сінокосарок і кущорізів можна виділити загальне правило: їх тип потрібно вибирати тільки після того, як ви визначилися з роботами, їх активністю та кількістю.

Щоб економити час, ви завжди можете звернутися в інтернет-магазин за консультацією. Будьте впевнені, професіонали нададуть вам весь спектр консультації, починаючи об'ємом бака, закінчуючи специфікою ріжучого елемента. Досить витрачати час на пошук і вичитку потрібно інформації. Економте час разом з інтернет-магазином VDR!

Зверніть увагу, що вибір моделей з всесвітньовідомих виробників дає вам можливість користуватися інструментом найбільш довговічне. Також, ви можете розраховувати на гарантійне і навіть післягарантійне обслуговування ваших інструментів та обладнання.