ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Електроінструмент 

Популярні пропозиції розділу
Лобзики DeWalt DCS331N
4 5 75 4 з 5
9032 грн
6599 грн
Шуруповерти, акумуляторні дрилі Daewoo DAA 1210 Li
4 5 66 4 з 5
890 грн
Викрутки акумуляторні Black&Decker CS3653LC
5 5 169 5 з 5
1459 грн
Акумулятори, зарядні пристрої DeWalt DCB105
4 5 69 4 з 5
1730 грн
Лобзики Bosch GST 700
4 5 66 4 з 5
2375 грн
Дрилі, ударні дрилі Rebir UM2-16/1200ER
4 5 65 4 з 5
2415 грн

Електроінструмент – найбільш затребувана лінійка інструментів не тільки на виробництві, але і в побутових умовах. Варто сказати, що електроінструмент має масу переваг, такі як екологічність, продуктивність і навіть простота у використанні. Головне, що ви повинні знати – електроінструмент повинен використовуватися тільки за призначенням. Щоб це дізнатися, досить прочитати інструкцію, а також ознайомитися з технікою безпеки. Зверніть увагу, що електроінструмент БО, купувати, дійсно не варто. Про це заявляють фахівці, вказуючи на той факт, що така техніка, може негативно сказати, не тільки на роботі, але навіть і на вашому здоров'ї. Купуйте тільки у професіоналів. В інтернет-магазині VDR не можна купити стару техніку або ж взяти в оренду електроінструменти. У нас все нове, оригінальне і навіть сертифіковане. Одним словом, є все для того, щоб ви насолоджувалися роботою та її якістю!

Основні види і типи електроінструменту

Як ви розумієте, то електроінструменти можуть бути різного призначення. Основними їх відмінностями є призначення. Вони можуть бути, як професійного призначення, так і побутового. Чим же відрізняються ці два поняття? В першу чергу, професійний інструмент призначений для широкого спектру робіт, а також для високої продуктивності. А ось побутова техніка цим похвалитися не може. Та й навіщо? Ви ж не будете налагоджувати будинку серійне виробництво.

тепер Давайте розберемося з загальними вимогами, що визначають якість електроінструменту, купити який ви зібралися:

 1. Варто звертати увагу на наявність плавного запуску у особливо потужних агрегатів. Це дає можливість користуватися ним максимально безпечно. При включенні, електроінструмент не буде смикатися в руках, відповідно ви можете повністю контролювати.
 2. Якщо ж використання інструменту передбачає утворення великої кількості пилу, то обладнання повинно мати спеціальний патрубок для пилососа. Також, може бути спеціальне оснащення, що дасть можливість видаляти пил найбільш ефективно.
 3. Щоб робота з електроінструментом була найбільш зручна і практична, в приладі повинна бути функція реверсу. Це дасть можливість обертати валу в обидві сторони. Зайвою не буде і наявність регулювання обертання.
 4. Кожен електроінструмент повинен мати певний захист від перевантаження. Це дасть можливість не тільки продовжити термін експлуатації, але і підвищить безпеку.

Класифікація інструменту

Щоб ви завжди знали, який інструмент треба застосувати для тих чи інших типів робіт, потрібно знати їх класи:

 • Перший клас – має повне заземлення. Тобто всі деталі, що перебувають під напругою, мають подвійну захист або посилену ізоляцію. Зверніть увагу, що навіть сама вилка захищена заземленням.
 • Другий клас інструменту, мають ізоляцію всіх вузлів, що знаходяться під напругою. У рідкісних випадках – подвійна ізоляція.
 • Клас три – номінал харчування у таких інструментів не перевищує 42 Ст. Це означає, що всі вузли мають тільки це значення харчування. Варто сказати, що електроінструменти третього класу мають автономне джерело живлення.

Що потрібно знати при виборі інструменту

Якщо ж ви вирішили придбати електроінструмент в Україні, тоді ви повинні знати, на що звертати увагу в першу чергу. Отже, ви повинні уважно дивитися на рівень захисту купується електроінструменту. Наприклад, подвійний квадрат означає дворівневу захист.

Ще одним важливим моментом є з'єднання з мережею. Як кажуть фахівці, то обладнання повинно харчуватися незнімним кабелем потрібної довжини, а також гнучкості.

Якщо ж ви бажаєте зробити покупку з максимальною економією, то ви напевно вже дивилися прокат електроінструменту в Києві. Можна з упевненістю сказати, що в оренді немає особливого сенсу. Краще один раз купити для себе його і насолоджуватися його роботою. При цьому, таке обладнання завжди буде у вас під рукою. Тільки уявіть, скільки коштуватиме оренда? А ось в інтернет-магазині VDR, ви купите будь-який електроінструмент за вигідною ціною. Також, ми можемо запропонувати вам високоякісний сервіс і навіть безкоштовну консультацію від професіоналів!