ruuk
ruuk
 • Про нас
 • Акції
 • Статті
 • Консультація
 • Доставка
 • Контакти
(096) 544-46-87
(050) 846-38-18
(093) 384-33-63
Basket
0
Кошик
phone

Ручний інструмент 

Популярні пропозиції розділу
Набори інструмента Fieldmann FDS 1009-41R
4 5 66 4 з 5
319 грн
Набори інструмента STANLEY 4-95-660
4 5 66 4 з 5
3742 грн
Торцеві головки KING TONY 6409MP01
5 5 63 5 з 5
1752 грн
Торцеві головки KING TONY 6314MR
5 5 63 5 з 5
5493 грн
Торцеві головки KING TONY 4530CR01
5 5 63 5 з 5
3067 грн
Набори інструмента STANLEY 1-68-724
4 5 67 4 з 5
267 грн
Шарнірно губцевий інструмент KING TONY 6921-07
5 5 64 5 з 5
414 грн
Тріскачки і воротки KING TONY 4762-15F
5 5 64 5 з 5
647 грн

Скільки б років не пройшло, все-одно прогрес не забере у нас ручний інструмент. Він залишилось практичним і максимально простим у використанні. Щоб користуватися будь-яким видом не електрофікованого інструменту, зовсім не потрібно володіти спеціальними знаннями, як, наприклад, при використанні, болгарки або пневматичної гайковерта. Звичайний інструмент універсальний і легкий у використанні та застосування його в різних сферах ремонту або конструюванні. Він підійде і для столярних робіт, і для робіт по господарству. Одним словом, ручний інструмент був і залишається незамінним у кожному домі, у кожній арсеналі справжнього майстра. Зверніть увагу, що купити ручний інструмент — значить придбати вірного помічника на довгий час. У цьому вам допоможе інтернет-магазин ВДР. Саме у нас ви знайдете все, що потрібно для дому та роботи за вигідними цінами. Заходьте і переконуйтесь у цьому особисто!

Класифікація ручного інструменту

Можна сказати, що інструменти ручні – це найбільша категорія. Тільки уявіть скільки обладнання вона нараховує. Щоб ви точно знали, що вам потрібно, давайте визначимося з основними видами і типами:

 • Молотки. Ви повинні знати, що даний інструмент є найдавнішим, але при цьому і найефективнішим. Навіть сучасні роботи не обійдуться без молотка. Незважаючи на його простоту, він є повністю універсальним для роботи. З його допомогою можна виконувати не тільки забивання цвяхів, але і роботи по рихтуванню, випрямленню металу. Всі молотки поділяються на:
 1. Столярні. Відрізняє цей інструмент спеціальні насічки на ударній частині. Зроблено це для зручності забивання цвяхів. Характерною особливістю є наявність клылка-обценьків або долота-стамески.
 2. Слюсарні молотки відрізняються задньою частиною. Як показує практика, вона сточена на конус. Сам же молоток виготовляється з більш міцної сталі.
 3. Кувалда є самим потужним видом ударного інструменту, вага якого істотно вище одного кілограма. Такими інструментами виконують роботи виробничих потреб.
 • Ручні пилки та ножівки – це інструмент, призначення для ручного розпилювання дерева. Зверніть увагу, що ножівки часто мають тільки одну ручку, а великі пилки – дві. Існують моделі дворучних пилок для поздовжнього розпускання колод. Ви повинні знати, що пили від відомих виробників відрізняються особливою якістю, але при цьому коштують дорожче. На такому інструменті не варто економити, так як він вам знадобиться. Крім пил по дереву, існують і ножівки по металу – труб, кутників, швелерів.
 • Викрутки – найбільш універсальний інструмент, так як є у кожного майстра. Без них неможливо розібрати або ж зібрати будь-який механізм. Що ще використовувати для шурупів або саморізів? Звичайно ж, потрібний тип викрутки. Професіонали стверджують, що краще купувати викрутки цілими наборами, так як ніколи не знаєш, який розмір біти може знадобиться. Варто сказати, що ходовим механізмом є храпових, так як дає можливість крутити без вилучення інструменту з головки шурупа. При виборі викрутки звертайте особливу увагу на рукоятку і розмір самої біти.
 • Гайкові ключі – це основний інструмент кожного слюсаря. Чим ще крутити болти і гайки? Як і у випадку з викрутками, гайкові ключі краще всього купувати наборами. Найбільш відомими видами гайкових ключів є двосторонні різнорозмірних моделі. Щоб зірвати проблемні деталі використовують унікальні ударні ключі, здатні витримати навіть найсильніше ударний вплив. Накидні ключі мають відразу кілька граней, щоб забезпечити найкращу фіксацію. Самими універсальними і практичними для побутових потреб є розвідні ключі, що вміють підлаштовуватися під потрібний розмір.

Як вибрати ручний інструмент

Якщо ж ручний інструмент простий у використанні, то при його виборі потрібно дотримувати наступні правила:

 • Звертайте увагу на матеріали. Це стосується не тільки металу, але і рукояті. Наприклад, в молотки краще всього вибирати ергономічну рукоятку. Магнітні викрутки з каленной стали довго не сточуються, а також дають можливість утримувати дрібні болтики.
 • Краще всього придбати ручний інструмент саме в інтернет-магазині VDR. У нас ви маєте можливість отримати безкоштовну консультацію, а також вибрати найбільш ефективні інструменти для всіх видів роботи!
 • Про виробника вже говорилося, але ви повинні знати, що гарантію вони також забезпечують найбільш тривалу!